PAYLAŞ

Kış aylarında tarzınızı tamamlamak adına oldukça fazla aksesuar seçebilirsiniz. Montların üzerine takılabilecek şallar, üst üste giyilecek gömlek kazak hırka üçlemeleri, şapkalar, botlar, takılar, saatler vs… Bu durumu avantaja çevirmek için; aksesuarların trendlerini tarzınıza uygun hale getirmek ve doğru parçaları bir arada kullanmak yolunuzu doğru kılar. Modanın ritüeli diyebileceğimiz ‘değişim’ her yılı yüzünü gösterir. Geçmişten günümüze yansıyan trend parçalarda dahi ön planda olan, kesinlikle değişimin izlerini taşımasıdır. Böylece moda denilen olgu kendini yenileyerek yıllar içerisinde değişiklik gösterir ve kitleleri arkasından sürükler.

2017 yılının kış aylarında göz önünde olacak moda parçalar ve bunların her birine tüm kombinlerde kullanılabilme özelliğiyle uyum sağlayabilecek up saat modellerini inceleyelim.

Nostaljik esintileriyle kadife görünümlü kumaşları 2017 kış modasında birçok parçada oldukça sık göreceğiz. Kadife elbiseler, pantalonlar, gömlek ve bluzler her yerde olacak. Kadife görünümlü kumaşlarda şık ve zarif tasarımının yanı sıra takılıp çıkarılabilen kayışıyla Upgrade ya da Touch modelleri uyum sağlayacaktır. Özellikle neon, bordo, siyah ve toprak tonlarını kullanabilirsiniz.

Önceki sezonlarda bırakılan danteller 2017 kış modasında sıcak yüzünü tekrar göstermeye başlayacak. Sezonun tüm parçalarında dantel detayları sıkça karşımıza çıkacak. Bu trende en yakın up watch saat modeli olarak gümüş, rose ve gold çelik kasa özelliğe sahip modeller olacaktır. Bu modellerde şıklık ön planda olduğu için dantelin şıklığıyla uyum sağlar.

Asimetrik kesimler 2017 kış yılının göze çarpan detaylarından biri olacak. Bu anlamda en şık parçalarda dahi spor görünümler yakalanacak diyebiliriz. Up Watch saat modellerinin farklı ve canlı renkleri sebebiyle zıtlıkla şıklığın yakalanması açısından en doğru seçim olacaktır.

Kürkler ve toprak tonları örme kazaklar 2017 yılının ciddi anlamda önemli trendleri arasında ilk sıralarda yer alacak. Farklı renk ve modellerdeki kürklerinizle şıklığın ön planda tutulduğu up modellerini seçebilir, toprak tonları örme kazaklara uyum sağlamak için ise bordo, siyah, yeşil ve kahverengi silikon kayışlı ve mat ekranlı up watch saat modellerinden yana olmalı.

Sizlerde 2017 yılının ön plana çıkan trendleriyle uyum içinde kullanabileceğiniz, birbirinden farklı ve binlerce çeşit moda saat modelleri için; tık tık | Up Watch…