PAYLAŞ

2017 yılının gelişi ile sokakları esir alan yeşil hakimiyeti sadece ağaçlar, çiçekler olmayacak. Bize yeşilin tüm tonlarını baştan hatırlatacak 2017 yılı. Yılın en trend rengi yeşil ve tüm tonları olarak tanımlayabiliriz. Yaz ve kış tüm sezon parçalarının içinde birinciliğe koşan yeşil rengi sadece kıyafetlerde olmakla da yetinmeyecek saç ve makyajlarda da sık kullanılacak.

Bu yıl içerisinde kullanılan tüm kombinlerde hakimiyet kuran yeşilin özellikle içinde bulunduğumuz kış aylarında kürk olarak kullanılması oldukça trend. Çantalar, ayakkabılar, rujlar hatta saçlar derken tabi ki aksesuar seçimlerinde de yeşil esareti hakim. Bu yıl trendlerini yakalamak için geç kalmak istemiyorum diyenlerdenseniz buradan başlayabilirsiniz. .

Kombinlerinizi tamamlayacak en önemli aksesuar Yeşil UP UPGRADE dijital kol saatler;

2017 yeşil

Kol saatinin tarzınızı yansıttığını hatırlatmaya bile gerek duymuyoruz. Yapılan kombinlerin en önemli parçası olan kol saatlerinde son dönem modası dokunmatik saatler. Dokunmatik saatin bir de yeşil renk tercihi olduğunda 2017 yılını yakalamak oldukça kolya. Yeşil renkli bu dijital saatler ince yapıları ile özellikle zarafetinizi ön plana çıkarıyor. Özel siyah camı dokunmatik olduğunda kullanım kolaylığı sağlıyor, silikon kayışı ise tüm sezonlarda kullanım avantajına sahip. Gece şıklığı, gündüz rahatlığı veya yaz – kış her dönem en sık kullanılan aksesuar halinde dijital kol saatleri. Aynı zamanda lazer işleme ile üzerine kişiye özel sembol, isim veya tarih eklenebiliyor. 2017 yılını trend ve özel hissederek geçirmek istiyorsanız UP WATCH’a bekleriz.