PAYLAŞ

Upwatch klasiklerinden biri olan Edge modeli bu yaz rengarenk  karşımıza çıkıyor. Muhteşem sekizgen form; 2020 yılının en trend renkleri ve plastiğin en güzel hali polikarbon malzeme ile adeta zaman kavramını bambaşka bir boyuta taşıyor. Yeni Edge P! ile tanışın!

 

Hafiflik Ve Dayanıklılık Ön Planda!

edge-p

Edge ailesinin en yeni üyesi Edge P!, kullanışlılığı ile ön plana çıkıyor. Edge P!’yi oluşturan polikarbon, hafif ve çok dayanıklı bir malzeme olarak biliniyor. Sağlıklı ve hijyenik olan polikarbon; geri dönüşümü kolay olduğu için aynı zamanda en çevreci malzemeler arasında. Bileğinizde varlığını dahi hissetmeyeceğiniz Edge P!; sağlam, hijyenik ve çevreci!

 

 Muhteşem Geometrik Form Renklerle Buluşuyor!

 

View this post on Instagram

@UP EDGE P! #up #upwatch

A post shared by UPWATCH Türkiye (@upwatch) on

 

RENKLERİN ENERJİSİ ŞİMDİ SENİNLE!

Şekillerden ilham alınarak tasarlanan Edge P! doğanın en enerjik renkleriyle buluşuyor.

Wathet Mavi

trend- edge-p

İsmini doğal bir taştan alan mavi tonu, diğer mavilerin pabucunu dama atmaya hazırlanıyor!

 

Grape Compote

trend edge p

Orijinal ismi ‘Grape Compote’ olan mor tonunun türkçe karşılığı ‘Üzüm Kompostosu’. Kim derdi ki üzüm kompostosunun rengi vazgeçilmezlerimizin arasında olacak!

 

Gün Işığı

trend edge p

Adını günün ilk ışıklarından alan gün ışığı rengi, oldukça zarif ve saf bir duruş sergiliyor. Sarının enerjisi ve güneş ışığının en zararsız hali teninize çok yakışacak!

Yabanmersini

trend edge p

Mavinin en gizemli ve kışkırtıcı tonu ile tanışın!

 

Kiraz Çiçeği

trend edge p

Baharın gelişini simgeleyen kiraz çiçeği, feminen ve romantik bir çizgide duruyor. Kombinlerine romantik bir dokunuş yapmak isteyenlerin aradığı renk kiraz çiçeği olmalı!

 

Parlak Beyaz

trend edge p

Bronz tene en çok yakışan renk şüphesiz ki beyaz. Edge P! White, rengarenk kombinlerinizin ve kot pantolonlarınızın en büyük tamamlayıcısı olmaya aday!

Crystal

trend edge p

Polikarbon malzemenin en güzel hali Edge P! Crystal ile tanışın. Farklı bir tarz yakalamak isteyenlerin tercihi. Bu yaz sıradan olma!

 

Black

trend edge p

Değişmeyen tek trend tabi ki siyah. Siyahtan vazgeçemeyenler için Edge P! Black!

 

2020 yılında yaz aylarında olduğu gibi kışın da renkler ön plana çıkıyor. Tarzın ne olursa olsun; sana uygun bir Edge P! modeli mutlaka var!

Yeni Edge P! ve daha fazlası için tıklayın!