PAYLAŞ

Akıllı Çocuk Saati

_S7A0341

Akıllı çocuk saatler, çocuğunuzla konuşmanızı ve onun nerede olduğunu görmenizi sağlayan dünyanın en küçük GPS takip sistemidir. Konuşma Saatin içinde bulunan SIM kartı sayesinde çocuğunuzu telefonla arayabilirsiniz.

Ayrıca saatin üzerinde bulunan iki düğme sayesinde çocuk, annesini veya babasını istediği zaman arayabilir. Saat uygulama üzerinden belirlenen telefon numaraları harici gelen aramalara cevap vermez. GPS ve GSM teknolojileri sayesinde android telefonunuzla, tabletinizle veya iphone/ipad’inizle çocuğunuzun nerede olduğunu harita üzerinde izleyebilir, geçmişte nerelerde gezmiş görebilirsiniz.

 

Acil Durum

Acil durumlarda, SOS düğmesi 3 saniye basılı tutulursa, “Acil Durum Modu” devreye girecek. Bu durumda saat üzerinden birinci GSM numarasını arayacaktır. Cevap yoksa ikinci GSM numarasını arar. Saat, başarılı olana kadar tüm kayıtlı numaraları ikişer kez arar. Belirlenen numaralara o an bulunan konum bilgisi SMS olarak gönderilir ve mobil uygulama üzerinden bilgilendirme yapar.

_S7A0346

Güvenli Bölge

Akıllı bölge kontrolü özelliğini kullanarak güvenli bölge tanımlayabilirsiniz. Böylece güvenli bölgenin dışına çıkıldığında yada güvenli bölgeye geri dönüldüğünde mobil uygulama ile bilgilendirilirsiniz.Takip Sisteminde 5 adet Güvenli Bölge oluşturulabilir. Saat, bu çembere girerken ya da çıkarken, sizi bilgilendirir. Örneğin okulu gösteriyor ise çizdiğiniz çember, cihazınız (çocuğunuz), okula girerken ya da okuldan çıkarken sistem sizin bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Akıllı çocuk saati

Anlık Görüntüleme

Saatinize sim kartı takmanızla birlikte mobil harita uygulaması üzerinden anlık olarak konum takibi yapmaya başlarsınız. Cihazınız hareket halindeyse, hız bilgisini de mobil uygulama üzerinden görüntülersiniz.

IMG_1720

Geçmiş

Çocuğunuzun, 3 saat önce, dün ya da geçen hafta gibi geçmişe dönük nerelere gittiğini, hızlarıyla beraber öğrenebilirsiniz. ‘Geçmiş’’ düğmesini tıklayıp ve zaman aralığı bilgilerini girmeniz yeterli olacaktır.

Akıllı Çocuk Saati Program desteğini BILICRA Sağlamaktadır.

Akıllı saat modellerine ulaşmak için tık tık