PAYLAŞ

Akıllı saatlerin faydaları kullandıkça anlaşılıyor diyebiliriz. Popülerliklerinin son yıllarda ivme kazanması da bu tezi kanıtlar nitelikte. Kullanıcılar, akıllı saatlere 2000’li yılların başında, ilk çıktıklarında şüpheyle yaklaşmış olsalar da; zaman geçtikte bu saatler birçoğumuz için vazgeçilmez oldular. Bunun en büyük nedeni çok fonksiyonlu olmaları diyebiliriz.

Up! Watch - Akıllı saat

Peki akıllı saatiniz hayatınızı nasıl değiştirir?

Bugünlerde, zamanı göstermekten başka birçok fonksiyonu olan bu saatler, zaman kavramını yeniden yaratıyor. Farklı uygulamalar da yükleyebileceğiniz saatiniz ile yapabilecekleriniz neredeyse sınırsız ve en büyük avantajlarından biri; virüslerin hedefi olamıyor.

Bildirimler

 

Up! Watch - Akıllı Saat

Bugünün dünyasında hayatımız zamanla yarışmakla geçiyor. Bildirimlerinizi bir bilek hareketi ile okumanızı sağlayan saatler, zaman yönetimini en üst seviyeye çıkarıyor. Kullanıcı, akıllı telefonunu çantasından/cebinden çıkarmadan bildirimlerini yönetebiliyor. Küçük bildirimler için yaptığınız işi bölmenize gerek kalmıyor.

Sosyal Görgü

Akıllı saatler, telefonunuzla eşleşerek aramalarınızı, mesajlarınızı ve kişilerinizi görüntüleyebiliyor. Konuşmanın veya toplantının ortasında telefonunuzla ilgilenmek pek de kibar bir davranış olmayabilir. Mesajlarınızı, aramalarınızı ve bildirimlerinizi anında kontrol edebilirsiniz.

 

Up! Watch - Akıllı Saat

Kolay Kontrol

Zaman zaman telefonunuzun bildirim ayarlarını, ışığını, sesini vb. özelliklerini değiştirmeniz gerekebilir. Telefonunuzun kontrolünü bileğinizden rahatlıkla yapabilirsiniz.

 Arama Yapmak

Arama yapma özelliği, akıllı saatleri son yılların en büyük icatlarından biri haline getiriyor. Doğrudan kol saatinden gelen bir aramayı yanıtlamak veya reddetmek, bu saatlerin en önemli özelliği diyebiliriz.

Spor

Up! Watch - Akıllı Saat

Akıllı saatler sayesinde spor yaparken aramalarınızdan, bildirimlerinizden ve mesajlarınızdan haberdar olabilirsiniz. Yanınızda ekstra bir cihaz taşımadan adım sayısı kaydetmek, kalori hesabı yapabilmek ve farklı spor uygulamalarını da kullanabilmek; bu saatleri sadece spor yapmak için bile kullanışlı hale getiriyor.

Navigasyon

Araba kullanırken veya yürürken, sürekli telefonunuza bakmak dikkat dağıtıcı ve tehlikeli olabilir. Saatinize gelen navigasyon bildirimlerini takip etmek çok daha kolay olacaktır. Ayrıca sadece çocuklar için özelleştirilmiş akıllı saatler ile çocuğunuzun gps takibini de yapabilirsiniz.

_S7A3149-2

Sonuç olarak akıllı saatler hızla gelişmeye devam ediyor. Bileğinizde bir saatten daha ötesini taşıyabilirsiniz. Üstelik şıklığınızdan da ödün vermeden. Up! Smart connect 12 farklı kadran seçeneği ve şık tasarımı ile size teknolojinin en şık ve konforlu halini vaadediyor!

Up! Watch - Akıllı Saat

Up! Watch, smart dünyasıyla farklı kullanıcılar ve farklı ihtiyaçlar için 4 farklı ürün sunuyor. Sadece spor yapmak için özelleştirilmiş Up! Smart Fit, çocuğunuzun gps takibini yapmak ve istediğiniz zaman ulaşmak için Up! Smart Kids, minik dostlarınızı kolayca takip edebilmek için 4U Smart Tracker; sizleri bekliyor.

Daha fazlası için →