Ana sayfa MAĞAZALAR Ankara Saatçi

Ankara Saatçi

2144
0
PAYLAŞ

Başkent Ankara şehirleşme oranı fazla olan ve yaşamın hızlı aktığı bir şehir. Her türlü gelişiminin tam anlamıyla yaşandığı Ankara da tüm olanaklara kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Bu açıdan bakıldığı zaman tüm markaların bayilikleri ve satış noktaları Ankara’nın çeşitli ilçelerinde yer alır. Firmalar, birçok semtte ve farklı sektörlerde mağazalarla temsil edilmektedir. Böylece hedefledikleri kitleye kısa yoldan ulaşmaları sağlanmış olur. Bu doğrultuda müşteri memnuniyeti sağlamış ve kullanıcıların ürünlere ulaşımı kolaylaşmış olur.

edge

Ankara da talep gören alanlardan biri de saat sektörü. Farklı tercih seçenekleriyle kullanıcılarının karşısına çıkan saat firmaları müşterilerine birçok tercih olanağı sunuyor.
Özellikle son yıllarda bir teknoloji harikasına dönen saatler, alternatifli kullanımlarıyla çoktan bir aksesuarın ötesine geçmiş durumda. Dokunmatik ekranları ve mobil bağlantılı kullanımıyla daha kolay bir kullanıma sahipler. Alışılmışın çok ötesinde tasarlanan görünümleri ve sağlam yapıları bu saatlerin tercih edilmesinde büyük role sahip.

UP! DOUBLE Blue

Up Watch kendine özgü tasarım ve yeniliklerle saat sektöründe her zaman mükemmelliği bir adım ötesine taşıyacak. Kişileştirme özelliği sayesinde sevdiklerinize daha anlamlı hediyeler verebilirsiniz. Özellikle yeni çıkan modellerimize kesinlikle göz atmalısınız. Bu saatlerin en yenilerden biri de Up Watch Rainbow serisi. Rainbow bir saatin ötesinde sahip olduğu sağlam mekanizmasıyla dikkat çekiyor. Japon Miyota olarak bilinen yapısı ve sertleştirilmiş ABS kasası bunun en büyük göstergesi. Darbelere karşı koruma sağlayan yapısının yanı sıra 12 yönündeki logolu kadranı şık bir görünüm sağlıyor. Rainbow serisinin 10 farklı renk seçeneğinden en çok tercih edileni ise pembe–siyah görünümüne sahip olan modeli.

Rainbow ve diğer Up Watch serileriyle tanışmak isterseniz Ankara Up Watch mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca 7/24 Açık olan Up Watch internet sitemize uğramayı unutmayın.

ANKARA MAĞAZALARIMIZ

Site Girişi İçin Tıklayın.