PAYLAŞ

Antalya Saatçi; Antalya yazın en renkli geçtiği illerimizden biridir. Turizm kapasitesi ve ziyaret oranlarıyla birçok turizm kentini geride bırakmıştır. Burada bulunan yerli ve yabancı turistlerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla birçok firmanın mağazası burada hizmet vermektedir. Ayrıca bu hizmetleri daha da artırarak her müşteriye ulaşmayı amaçlamaktadırlar. Bu amaçla tüm merkez ilçelerde ve ana caddelerde firmaların mağazalarına ulaşılabilir. Böylece en kısa zamanda en iyi markaları elinizin altında bulabilir dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz.

İşte tam da bu noktada çeşitli saat markalarına bu mağazalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Saatler günlük hayatta sürekli kullanılırken aksesuar olarak da birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu yüzden tercihler kimi zaman saatin sahip olduğu özellikler çerçevesinde kimi zamanda kullanılan kıyafetlere uygun seçilmektedir. Kıyafet kombinlerine uyum daha çok bayanlar tarafından aranırken dijital ve mobil uyumlar erkekler tarafından tercih edilir. Bakış açıları ve tercihler ne kadar değişse de saatler bayanlar ve erkekler için vazgeçilmeyen bir aksesuardır. Bu yönüyle bazı markalar saatlerin kullanım kolaylığı için unisex saatleri piyasaya sunmuştur. Böylece istenilen her saat modeli her iki cins tarafından da kullanılabilir.

Bu alternatifli kullanım olanağını sunan saat markalarından biride Up Watch markası. Up Watch nasıl bir tasarıma sahip olursa olsun her saatinde unisex özelliğe yer vermekte. Bu saatlerden biri de Up Watch Round serisi.

ROUND Gold & Blue
ROUND Gold & Blue

Round, yuvarlak ekranı ve zarif görünümüne rağmen unisex kullanıma sahiptir. Böylece farklı ve oldukça sık tasarıma sahip olan tüm çeşitleri erkekler tarafından da tercih edilebilir.

ROUND Black & Green

Ayrıca kullanıcılar tarafından eş saati olarak seçilen benzer saatler, kadran ya da çerçeve üzerine kişileştirme özelliği uygulanarak tercih edilebilir. Bu kapsamda Up Watch Antalya mağazalarında tüm koleksiyon ve özellikleri inceleyebilirsiniz.

Mağaza mağaza gezmek yerine 7 gün 24 saat hizmet veren internet sitemiz üzerinden de dilediğiniz saati kısa bir sürede satın alabilirsiniz. Alışveriş yapmak ve size en yakın mağazalarımız için tıklayın.