PAYLAŞ

luck

Aksesuar tasarımcısı Ayça Sytmen ile 2015 yaz trendlerini mercek altına aldık!

Bir tasarımcı gözünden birkaç tüyoya ihtiyacınız varsa buyurun sizi böyle alalım…

Bu yazın en trend aksesuarı ne olacak sizce?

2015, bohem stilin zirveyi oynadığı bir yıl. Bohem stilinin vazgeçilmezi geniş kenarlı şapkalar, saç aksesuarı, püsküllü kolye, fular, yaka aksesuarı, choker ve cuff bilezikler olacak Ayrıca aksesuar olarak renkli kol saatlerinin yeniden çok trend olduğunu söylemek mümkün.

Saat takmayı çok sevdiğinizi görüyoruz paylaşımlarınızda… Peki saat seçiminde neye önem veriyorsunuz?

Saat seçiminde en önem verdiğim konu beni yansıtıyor olması. Bu yüzden eğlenceli ve renkli saatleri çok seviyorum. Bu arada hobi olarak antika saat koleksiyonum var. Gezdiğim şehirlerde, Çukurcuma’nın antikacılarında ve vintage butiklerde hep gözüm antika saatlerde…

Aksesuarlarınızda özellikle kullanmaktan hoşlandığınız bir renk var mı?

Turuncuyu çok seviyorum çünkü turuncu dışa dönük, heyecan ve mutluluk verici, dinamik, dikkat çekici, çarpıcı ve iç açıcı bir renk!

Erkekler için yaz stili önerilerinde bulunmanızı istesek?

Bu sene harıka renklerde şortlar var, yazın enerjisine kapılıp renklenmek de fayda var… Saatlerinin yanına bileklik takmak çok cool bir tavır bence…Ceketlerini de canlı renklerde cep mendilleri ve yaka iğneleri ile süslerlerse çok sofistike bir görünüm kazanırlar . Bir de lütfen Panama şapkası kullansın erkekler çünkü inanılmaz bir cazibe katıyor

Plaj modası ve aksesuar ikilisi son yılların en popüler birlikteliğini yaşıyor. Önceleri plajda sade olmaktan hoşlanan bizler, şimdi takıp takıştırıyoruz. 2015 plaj modası için neler söyleyebilirsiniz?

Plaj modasında bu sene abartı ön planda. Volanlı bikiniler, taşlı plaj elbiseleri, büyük şapkalar ve gösterişli hal halları bol bol görücez plajlarda.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!