PAYLAŞ

 

Babanızın koşulsuz şartsız size adadığı tüm zamanına  karşılık ona verebileceğiniz en güzel hediye, tarzını tamamlayabileceği, dayanıklı bir saat olacaktır. Elbette, bileğine her baktığında sizi hatırlayacaktır.

Babalar günü alışverişinize ilham vermek için babaların en sevdiği Up! Watch saatleri bir araya getirdik.

EDGE

Edge babalar günü
Upwatch Edge

Zarif ve modern görünüme sahip Edge, özenle yapılmış metal kordonu ve altıgen kasası ile her babanın bileğinde kendini gösterecek! Oldukça modern ve şık duruşuyla günlük kullanım için de, klasik kullanım için de mükemmel bir saattir.

 Zamansız duruş için adeta biçilmiş kaftan!

Daha fazla Edge Modelini keşfetmek için tıklayınız →

TOUCH

Upwatch Babalar Günü
Upwatch Touch

Babanız renkli tişörtler ve Jean pantolonlarla mutluysa bu saati kombinlerinden hiç eksik etmeyecek! Birçok renk ve desen seçeneği ile Touch, adeta kombinlerin vazgeçilmez parçası! Babanızın renkli dünyasına TOUCH ile bir dokunuş yapabilirsiniz.

Farklı tarzlar oluşturabileceğiniz metal ve silikon saat kayışları, yaklaşan doğum günü ve özel günler için mükemmel bir takip hediyesi olacak.

Renkli ve minimal!

Touch’ın renkli dünyasını keşfedin →

 

ULTIMATE

Upwatch Babalar Günü
Upwatch Ultimate

Mükemmel Ultimate, paslanmaz çelik kasa ve kordonu ile sağlam bir duruşa sahiptir. Analog görüntüsü ve dijital mekanizması ile adeta zamana meydan okuyan bir saat. Babanızın tarzını en iyi yansıtan rengi bulmak için sıra sizde!

Sportif ve Zamana meydan okuyan bir duruş!

Eşsiz Ultimate için tıklayınız→

 

NEXT

Upwatch Babalar Günü
Upwatch Next

Cesur duruşuyla, babanız ne giyerse giysin ön plana çıkacak. Sade Tasarımı ve büyük kasası ile zamanı pratiklikle buluşturuyor. Günlük kıyafetler veya takım elbiseler! Babanız bu saati tüm kıyafetleri ile donatabilir!

Cesur ve pratik!

Next’in büyülü dünyası →

 

ICON

Upwatch Babalar Günü
Upwatch Icon

Farklı durmayı ve dikkat çekmeyi seven babalar için biçilmiş kaftan! Detaylarıyla ön plana çıkan, şıklığı ön plana çıkaran bir saat!

Detaycı ve farklı bir duruş!

Daha fazla Icon modelini keşfetmek için tıklayınız→

 

 

Sizin için Bonus:

  Bu yıl babalar günü hediyeniz unutulmaz olsun istiyorsanız, babanıza en uygun UP! Watch saati seçebilir ve onu babanıza özel kişiselleştirebilirsiniz.