PAYLAŞ

Babanız İçin En Güzel Hediye UP WATCH

Babalar günü, birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de kutlanan özel bir gün. Her yıl haziran ayının 3. Haftası kutlanan babalar günü bu yıl 18 Haziran tarihinde kutlanacak. Babalar günü babamıza sevgimizi doyasıya ifade edebileceğimiz değerli bir gün olarak takvimlerde yer alıyor. Bu özel gün, en az annelerimiz kadar üzerimizde emeği olan babalarımızı hatırlamamıza bir vesiledir. Ayrıca bu günde, hayatımız boyunca hep yanımızda olup bizden desteğini hiç esirgemeyen babamıza minnettarlığımızı gösterme fırsatı da yakalamış oluruz.

UPGRADE Black & UP! Paper WatchBu açıdan baktığımız zaman yılın bir günü de olsa babamıza özel olduğunu hissettirmek gerekir.  Babamıza, bizi her daim yanında hissettirebilecek hediyeler sunabiliriz. Hediye denince ilk akla gelen, erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı kol saatidir. Kol saatleri gelişen teknolojiyle değişime uğramış ve dokunmatik saat teknolojisi ortaya çıkmıştır.  Bu kapsamda UP Watch saatler, babanızın ilgisini çekebilecek harika bir teknolojiye sahip.

Özellikle UP Watch serisinin sahip olduğu kişileştirme özelliğinden yararlanarak babanıza şimdiye kadar verdiğiniz en özel hediyeyi sunmak mümkün. Kişileştirme özelliği ile seçeceğiniz saat ekranına veya çerçevesine babanızın ismini ya da belirlediğiniz herhangi bir yazıyı ekleyebilirsiniz.

Babasının Kızı
Babasının Kızı

Ayrıca Up Watch serisinin, zengin çeşitleri arasından babanıza hitap eden en uygun dokunmatik saati seçmeniz mümkün. Ancak bu zengin çeşitlilik seçim yapmakta sizi zorlayabilir. Bu bakımdan eğer babanız yoğun çalışan biriyse ve elinin altında bir yardımcıya ihtiyaç duyuyorsa Up Watch Smart tercih edilebilecek saatlerin başında geliyor.

UPSMART Gold & Blue
UPSMART Gold & Blue

Up Watch Smart sahip olduğu özelliklerle babanızın en çok ihtiyaç duyduğu zamanlarda yardımcısı olacaktır. Özellikle akıllı telefon özelliklerini içinde barındıran bu model babanız için birçok işlevi yerine getirir. Babanızın ulaşmayı istediği her bilgiyi ona anında aktarırken 30 gün süren yüksek şarj performansı sağlar. Dahası alarm özelliğiyle, babanızın ihtiyacı olabilecek tüm hatırlatmaları ona zamanında bildirir, zaman planlaması yapmasını sağlar.

Ayrıca sahip olduğu kalp monitörü, adım sayar, kayıp modu, bluetooth ve android işletim sistemlerine uyum özellikleriyle hayatının her anında vazgeçilmezi olacak.

TOUCH & LEDAyrıca babanız için en uygun olduğunu düşündüğünüz saat Up Watch Led serisinden biride olabilir. Led serisi dokunmatik saatler arasında en çok ilgi gören saat kategorisinden biridir. Up Watch Led saatler ayna kadranlı ekranı, çelik tuş tasarımı ve şık görüntüsüyle babanıza seçeceğiniz saatler arasında ilk sırayı alabilir.

TOUCH Gold & Black - UP! Paper WatchAyrıca Up Watch serisinin diğer modelleri olan Touch, Touch Slim, Upgrade, Edge, Double, Slim Case modelleri de tercih seçeneğini artırmaktadır. Bunların yanı sıra babanız için seçeceğiniz Up Watch saati, onun tarzına uygun hale getirecek silikon kordon seçenekleri de bulunmakta. Unutmayın babanıza hediye edeceğiniz hangi Up Watch olursa olsun onun her zaman yanında olacak ve her baktığında ona sizi hatırlatacak.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!