Ana sayfa Özel Günler Bayramın Tüm Renkleri UP Watch’la Bileğinizde

Bayramın Tüm Renkleri UP Watch’la Bileğinizde

571
0
PAYLAŞ

Bayramın Tüm Renkleri UP Watch’la Bileğinizde!

Up BayramRamazan ayının sona ermesiyle beraber bayram coşkusu hissedilmeye başladı. Bu yıl Ramazan Bayramı 25-27 haziran tarihleri içinde Müslümanlar tarafından idrak edilecek. Bayram namazı ile başlayan bayram; akraba, eş, dost ziyaret ve tebrikleriyle devam etmekte. Ülkemizde Ramazan Bayramı diğer bir adıyla şeker bayramı olarak ta adlandırılmaktadır. Bu bayram vesilesiyle insanlar arasındaki saygı ve sevgi bağı güçlenirken Allaha olan inançta pekişir. Ramazan bayramı bağışlanmış olmanın bir işareti olarak tüm Müslümanlara sunulmaktadır.

Bayram, akrabalık ilişkilerini kuvvetlendirirken insanları bir araya getiren en önemli zaman dilimidir. Bir ay boyunca oruç tutan Müslümanlar bağışlanma ümit ve sevinciyle Ramazan Bayramını karşılar. Aynı zamanda bayram neşe ve sevinç duygularının canlandığı güzel günlerden biridir. Bu günlerde Ramazandan kalan yardımlaşma duyguları doruğa ulaşır. Ramazan bayramı bir aylık orucun toplu bir iftar sevincine dönmesidir. Ramazan ayı sona ererken bayramın gelmesiyle beraber özel bir zaman dilimi yaşanmaya başlar. Aile ve arkadaş ziyaretleri ile bayramlar daha coşkulu bir hal alır.

EDGE GoldBu vesileyle gerek ziyaret, gerek iletişim yollarıyla bayram kutlamaları yapılır. Dünya çapında kullanılan en yaygın kutlama ifadesi olan “mübarek” kelimesi, bayramda İslam alemince bolca telaffuz edilir. Ülkemizde ise “Bayramınız Mübarek Olsun” şekliyle bu güzel dilekler ifade edilir. Müslümanların dini günleri olan bayramlar Ramazanın aksine yeme ve içme günleridir. Bir ay boyunca kıymeti idrak edilen nimetler, bayram boyunca Müslümanlara sunulmuştur. Tıpkı hurma ile açılan bir oruç gibi tatlı ve ikramlarla da bayram geçirilir. Böylece iftar sevincinin yerini bayram sevinci almış olur.

UPSMART Silver BlueAyrıca bu yıl bayramın yaza denk gelmesiyle beraber rengarenk kıyafetler ve aksesuarlar tercih ediliyor. Bu kapsamda birçok tercih ve renk skalasına sahip Up Watch saatler bayramda kıyafetinizin tamamlayıcısı olacaktır. Tercihiniz ister spor ister klasik olsun size uygun bir Up Watch mutlaka vardır. Up Watch saat her yaş ve zevke hitap etmektedir.

Bayramı heyecanla bekleyen çocuklar tarafından en çok tercih edilen Up Watch Paper, çocuklara sınırsız hayal gücü vaat eder. Ayrıca kendi tasarımlarını hayata geçirme fırsatı tanır ve yaratıcılıklarını artırır. Genç ve yetişkin gruplar içinde birçok Up Watch tercihi bulunmaktadır.

LED BLACKBunlar arasında en çok ilgi gören dokunmatik akıllı saatler, özgün tasarımlarıyla bayram şıklığınıza şıklık katacak. Ayrıca istediğiniz kıyafete uygun kordon çeşitleri de Up Watch aksesuar serisinde bulunuyor. Bu aksesuarlarla kendinize özgün bir sitil oluşturma fırsatı yakalayabilirsiniz.

UP! JEWEL SilverBayramda bayanların tercihi ise çoğunlukla Up Watch Raund gibi zarif görünümlü modellerden yana. Bunların yanı sıra Up Watch’ın en yenisi olan Up Jewel, elmas ışıltısına sahip tasarımıyla hem erkek hem de kadın kullanıcıların tümüne hitap ediyor. Sizde bayramda şık bir uyum yakalamak isterseniz Up Watch serisine göz atabilirsiniz.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!