PAYLAŞ

Astroloji biliminin tekeli altında olan gökyüzü ve gök cisimleri biz insanoğluna kocaman bir evren içinde yalnız olmadığımızı kanıtlar niteliktedir. Milyonlarca yıl içerisinde sadece %1 gibi bir oranla çözümlenebilen ve bu kadarıyla dahi insan üzerindeki etkisinin yüksek olduğu düşünülen burçların, kişilerin karakterlerinden yaşam tarzlarına kadar etkili olduğuna inanılmaktadır. Büyük bir ısrarla “Ben burçlara inanmam.” düşüncesini savunan insanların dahi yeni tanıştığı birine ilk soruları arasında “Burcun nedir?” yer alır. Öyle ki, tanımadığımız birinin burcunu öğrenerek karakteristik özelliklerine dair fikir edinmek isteriz. Günlük, aylık, yıllık yaşam ya da daha uzun vadeli geleceğinize dair burç yorumları sorunsalı dışında yıldızların ve gezegenlerin kusursuz bir düzen ile hareket etmesi  baz alınarak aynı zamanda da takım yıldızlarının her birinden ismini alan burçların etkisi yadsınamayacak seviyededir.

‘Burçlar, giyim tarzı ve Up Watch arasındaki denklem nedir?’ sorusunun cevabına gelelim. Burçlar karakteristik özelliklerimizi etkileyen önemli bir faktör olarak giyim tarzımıza yansır. Karakteristik özellikleri doğrultusunda kimi burçlar her zaman şık ve göz alıcı görünmeyi seçerken kimi burçlar ise rahatlığına düşkünlüğünden sportif olmayı seçer.  Ve giyim tarzımızın özellikleri de önemli bir tamamlayıcı olarak, tüm kombinlerimizde rahatlıkla kullanabileceğimiz Up Watch modelini tercih etmemizde doğrudan etkili bir faktör olarak ortaya çıkar. Görüldüğü üzere Up Watch tercihinde tümden gelim denklemimiz bu kadar basittir.

Peki; burçlar, giyim tarzı ve Up Watch denklemine göre sizin Up’ ınız hangisi? İnceleyelim ve görelim.

up-koc-burcu

Koç:

Koç burcunun en belirgin özelliklerinden liderlik, hırs ve ön planda olmak gibi özellikleri doğrultusunda giyim ve aksesuar seçiminde farklı olmak ister. Bu anlamda Up seçiminde dikkat çeken modeller Koç burcu için en doğrusu olacaktır. Ön plana çıkan kırmızı, pembe gibi canlı renkler ve farklı tasarımdaki kordonlara sahip Up modelleri örnek olarak gösterilebilir.

up-boga-burcu

Boğa:

Boğa burcu yaşam tarzı ve karakteristik özelliklerinin etkisiyle minimalist ve elit giyinmeyi sever. Bu doğrultuda tarzının tamamlayıcısı niteliğindeki Up modellerinde mat ekran ya da mini en doğru tercih olacaktır.

up-ikizler-burcu

İkizler:

İkizler burcunun dinamik hayat tarzını ve enerjik karakteristik özellikleri sebebiyle rahatlığın ön planda olduğu sportif stili vardır. Up seçimi de bu doğrultuda gündelik ve spor stile uygun olan modellerden yanadır.

up-yengec-burcu

Yengeç:

Yengeç burcu duygusallığını, iç dünyasında yaşadığı romantizmi ve doğallığını hem yaşam tarzına hem de giyim kuşamına yansıtır. Up seçiminde tüm bunlara uygun olarak sadelik ve siyah, haki, yeşil gibi renkler ön plandadır.

up-aslan-burcu

Aslan:

Aslan burcu lider vasfını tüm hayatına taşımayı sever. Bu anlamda giyim tarzı ve aksesuarlarında dikkat çekici olmaktan vazgeçemez. Aslan burcu için Up seçiminde aynalı ekran özelliği ve altın, sarı turuncu gibi renklerin yer aldığı modeller seçilir.

up-basak-burcu

Başak:

Başak burcunun yaşam tarzı ve stilinde karakteristik özelliklerinden dolayı rasyonellik ön plandadır. Bu sebeple Up modellerinde estetik görünümün yanı sıra fonksiyonel özellikleri yüksek olması daha fazla önem taşır.

up-terazi-burcu

Terazi:

Terazi burcu yaşamının her alanında olduğu giyim tarzında da uyumu sever. Hem gece  hem gündüz şıklığında uyum sağlayabileceği Up modelleri Başak burcu için en doğru seçimdir.

up-akrep-burcu

Akrep:

Akrep burcunun keskin karakteristik özellikleri giyim tarzına birebir yansır. Bu doğrultuda diğer tüm aksesuarlarında da ilk tercihleri arasında yer alan gümüş ve altın Up tercihlerinde de ön plana çıkar.

up-yay-burcu

Yay:

Yay burcu hayatının dinamiğini stiline yansıtmayı sever. Bu anlamda uyum yakalamk ya da modayı takip etmekten çok farklı olmak ister. Up modelleri arasında eflatun, bordo, kızıl gibi farklı ve kullanımı cesaret isteyen renkleri seçer.

up-oglak-burcu

Oğlak:

Oğlak burcu hayatının tüm alanlarındaki otoriteyi giyim kuşamına da yansıtır. Bu anlamda Up modellerinde en sık tercih edilen siyah, gri gibi kabul görmüş renkler Oğlak burcunun da seçimleri arasında ilk sırada yer alır.

 

up-kova-burcu

 

Kova:

Kova burcu her zaman farklı ve dikkat çekici olmayı sever. Giyim tarzında da sıradanlığın dışına çıkacak ve kullanılması cesaret isteyen bir stilden yanadır. Up seçimini de bu doğrultuda sürdürerek dikkat çekici ve farklı modelleri seçer.

 

up-balik-burcu

Balık:

Balık burcu karakteristik özellikleri doğrultusunda akıcı, uyumlu ve romantik olmayı sever. Giyim tarzında kullandığı parçalara uyumlu olarak pembe, beyaz gibi romantik renklerden yana seçim yapar.