PAYLAŞ

Burçların insan karakteri üzerindeki etkisi tartışmaşız gözler önünde. Seçtiğimiz kıyafetlerden, sevdiğimiz müzik türü dahil tüm belirtiler burçların genel özelliklerine uygun oluyor. Aynı doğrultu da bayanların en sık kullandığı renklerde burçlarının işaret ettiği renkler oluyor. Burdan yola çıkarak size en uygun ruj rengini aslında burcunuz işaret ediyor diyoruz. Burçlarınızı baz alarak doğru ruj renginizi bulmaya ne dersiniz?

KOÇ

Koç burcu kadınlarının en belirgin özelliği olan cesareti tarzında da kendini göstermeli. Koç kadınlarının çarpıcı görüntüsüne ve cesaretine en uygun renk kırmızı ve tonları olacaktır. Özellikle ruj kullanımlarında tercih edecekleri kırmızı tonları dikkatleri toplamalarını sağlayacak.

BOĞA
Boğa kadınları ne stediğin iyi bilen, istikrarlı ve sabırlı yapıları ile dikkat çeker. Azimli boğa kadının topluluk içinde kendini en iyi ifade biçimi mürdüm ve bordo tonları olan ruj seçimi ile olacaktır. Azmin temsilcisi boğaların bende burdayım ifadesini mürdüm tonlarında göreceğiz.

İKİZLER

İkizler kadının tarzı hızlıca dikkat çekebilecek kadar etkleyicidir. Girilen topluluklarda dikkatleri üzerine toplamakta zorlanmayan ikizler kadınının çarpıcı bir ruj rengine ihtiyacı yok. Bu nedenle  yapıcı ifadesine biraz gizem katmak için varla yok arası diye tanımlanacak parlatıcılar tam da ikizler kadınları için.

YENGEÇ

Anaç yapısı ile ön plana çıkan yengeç kadınlarının günlük kullanıma en uygun tonu kendi ten renklerine yakın seçimlerdir. Ten rengi rujların kullanımı ile doğal bir görünüm elde ederken, sevdiklerine göstermek istediği dişiliği kırmızı ve bordo tonlarında yakalayabilir.

ASLAN

Aslan kadını ihtişamı sever ve her daim zarifliğini korur. Bu yapısı gereği fazlaca koyu tonlara ihtiyacı yoktur. Yumuşak denebilecek tüm tonlara açık olan Aslan kadınına en çok pembe tonları yakışacaktır.

BAŞAK

Başak kadını aşırı disiplin ve düzen isteği ile tanınır. Bu düzen içerisinde fazla renkli seçimlerden uzak  duran başaklar için en doğru tonlar renksiz ve metalik parlatıcı rujlar olacaktır.

TERAZİ

Terazi kadının en büyük düşkünlüğü denge ve uyumdur. Tarzına da bunu yansıtan Terazi kadınları fazla renkli kombinlerin üzerine denge isteyerek renksiz  rujlar seçer. Fakat özel günlere özel bir esneklikle şarap rengi rujların kullanımı Terazi kadınına gizemli bir hoşluk katacaktır.

AKREP

Akrep kadının en belirgin özelliği gizemli yapısıdır. Uzun vadede insanlar tarafından anlamlandırılmaktan hoşlansa da gizemli birkaç tavrı ile etkileyici bir görüntü sergilediğinden haberdardır. Bu algı ile ruj seçimleri de gizemden yana olur ve özellikle koyu kahve tonları onları yansıtır.

YAY

Yay kadını en iyi arkadaş seçimi olacaktır. Uzlaşmacı ve anlayışlı yapısı ile iletişim yönü en kuvvetli olan yay kadınlarına toprak renkleri ayrı bir çekicilik katıyor.

OĞLAK

Oğlak kadınları ciddi görüntüleri ile mesafelerin doruklarında dolaşmanızı sağlayabilir. Hedefe doğru ve dümdüz ilerlemeyi seven oğlak kadınlarının bu görüntülerini kıracak en ideal renk pembe tonları olacak.

KOVA

Kova kadını sevdiklerine bağlı yapıları ile dikkat çeker. Duygusal yapılarının yanı sıra insan canlısı diye tabir edilen boğa kadınları için en doğru renk mor ve tonları oluyor.

BALIK

Duygusal balık kadınları fazlaca gözyaşı dökmeleri ile meşhur. Kırılgan ve naif yapılarını yansıtan en doğru ruj rengi onlar için pembe ve turuncu tonları olacaktır.