PAYLAŞ

Yeşil bursa tüm güzelliği ile dünyanın yaşanabilir şehirlerinden seçilmiş ve son yıllarda daha da ilgi görmüştür. Bu kapsamda her yıl yerli ve yabancı turistler Bursa’yı ziyaret etmektedir. Osmanlının izlerini taşıyan Bursa, ana caddeleri ve merkezi yerleriyle birçok mağazayı içerisinde barındırıyor. Bu mağazalar çok sayıda kişiye hizmet vermekte ve ürünlerin satışını sağlamaktadır. Tanınmış firmaların yer aldığı mağazalar arasında saat markalarının temsilcilikleri de yer alıyor. Bu saat temsilcilikleri müşteri istekleri doğrultusunda her zevke ve yaşa hitap etmektedir.

Edge 2017

Son zamanlarda saat alanında teknolojik gelişmelerin fazlaca görülmesi, beklentileri de farklılaştırmıştır. Yenilikler doğrultusunda saatlere eklenen özellikler yeterli görülmemiş tasarımlarla desteklenmeye çalışılmıştır. Bazı saat firmaları eski saat modellerinin üzerine dokunmatik olan mekanizma tasarlamıştır. Bu özgün saat üretimlerinin tasarlanması kullanıcıların farklılık talep etmesinden kaynaklanmaktadır. Bu amaç doğrultusunda özellikle genç kullanıcılar, eski saatlerinin yerine bir an önce yenilerini koyarak özgün saat modellerini bileklerinden taşımak isterler.

Edge Saat Modeli

Seçkin saat markalardan biri olan Up Watch, Bursa’da da 2 Mağaza da hizmet vermektedir. Bu çerçevede Up Watch, kullanıcılarına iyi hizmet sunmak için ulaşımı kolay mağazalar seçip ürünlerinin satışını buradan yapmayı hedeflemiştir.

up aksesuar

Bursa Up Watch mağazasına giderek geniş saat koleksiyonlarıyla tanışabilir kendinize en uygun saat modelini seçebilirsiniz. Up Watch’ın tüm saat serilerini görebileceğiniz Bursa mağazalarında en yeni ürünlerden haberdar olmanız da mümkün. Özellikle farklı tasarımlardan hoşlanıyorsanız Up Watch sizin için en uygun tercih olacaktır. Up Watch sadece saat değil aksesuarlarıyla da kullanıcının dikkatini çekmektedir. Tarzınızı tamamlayacak olan telefon kılıfları, cüzdan, saat yanı bileklikleri, kartlıklar ve daha birçok aksesuara internet sitemiz üzerinden erişilebilir siniz. Up Watch’ın tüm aksesuar çeşitlerine ulaşmak için tıklayın.

UP! Watch Bursa

Cumhuriyet Cad. Apolyont Han No: A22 (Zafer Plaza YKM Çaprazı) Osmangazi

0532 468 67 26

 

Gürcan Saat

Ulucami Tomrukönü No:36 Osmangazi

0224 223 40 57

 

 

 

Mağaza mağaza gezmek yerine 7 gün 24 saat hizmet veren internet sitemiz üzerinden de dilediğiniz saati kısa bir sürede satın alabilirsiniz.