PAYLAŞ
Cable Organizer

Cable Organizer

İnsanların gündelik hayatlarında kullanmış oldukları çeşitli ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin kullanım sonrasında düzenlenmesi, toplanması ya da kaldırılması konusunda çeşitli alternatif yöntemler denenmiştir. Pratik ve işlevsel olmasıyla Cable Organizer olarak bilinen ürünümüz en çok tercih edilen ürünler arasında gelmektedir.

Temin sonrasında çeşitli alanlarda kullanılmasından dolayı her yaştan insan tarafından satın alınarak kullanılabilir. Sizlerde bu güzel ürünle fark yaratabilirsiniz.

Ürünün Özellikleri

Tercih sonrasında geniş bir kullanım alanı ile ön plana çıkan Cable Organizer ürünü tamamen deriden üretilen bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Ürün tamamen el işçiliği olarak üretilmiş ve üretim aşamasının ilk zamanlarından itibaren başlayan bu uygulama ürünün sonlanmasına kadar el yordamı ile yapılmıştır.El işçiliği kullanılması ürünün uzun yıllar boyunca kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Özetleyecek olursak;

  • Gerçek Deriden Üretilmektedir.
  • %100 el yapımıdır.
  • Kullanışlı bir üründür

Ürünün Kullanım Alanları

İnsanların sokakta yürürken ya da spor yaparken kulaklık ile müzik dinlemeyi çok sevmektedir. Sizlerde spor yaparken ya da müzik dinlerken özellikle kulaklığın gelişigüzel sallanmasından rahatsız oluyorsanız bu ürün ile bu sorunu kolaylıkla aşabilirsiniz.

Müzik ek cihazının toparlanması ve korunması sırasında özenli bir şekilde davranış sergilemek gerekir. Bu bakımdan Cable Organizer ürünü kulaklıkların toplanarak saklanacağı ve korunacağı bir alan olarak ortaya çıkar. Özellikle bu kulaklıkların yanı sıra kulaklık boyutunda veya daha küçük olan ürünlerin toparlanması ve korunması konusunda da ürün üzerine düşen görevi layıkıyla yapar.

Fiyat Uygunluğu

Oldukça kullanışlı olan bu ürüne makul bir fiyattan sizlerde sahip olabilirsiniz. Ürünün fiyatı sadece 10 TL’dir.

Her bütçenin satın alarak kullanabileceği bu ürün ile kulaklıkların ve elektronik kabloların toparlanması ve korunması son derece kolay bir işlem halini alır.

Renk Çeşitliliği

Ürünün kaliteli olması, renk seçeneğinin bulunmasının yanı sıra kullanım olanakları ile tercih edilir. Ürün kendi içerisinde farklı renk tercihleri ile kullanıcıların tercihi oluyor. Sitemizden ürünü 5 farklı renkten birini seçerek satın alabilirsiniz.

Sizlerde bu özel ürüne sahip olarak farklı olmaya ne dersiniz? Ürünü satın almak ve diğer aksesuar modellerine göz atmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Tık Tık

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!