PAYLAŞ

Saat modellerimiz oldukça şık bir görünümüyle birlikte dayanıklı oluşu sebebiyle oldukça rağbet görmektedir. Dünya çapında moda tutkunu olan insanlar tarafından Upwatch saatleri oldukça büyük bir ilgiyle karşılamaktadır. Sizlerde saat almak için doğru adrestesiniz.

Edge Black İle Mutlu Zamanlar

İyi modellerimizden bir tanesi olan Edge Black saatiyle herkesin ilgi odağı olmanız artık mümkün. 42 mm’lik kordon genişliğine sahip olan saat bileğinize tam uyum sağlayacak ve gözlerinizi bozmayacak özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.  Edge Black saati moda ve tarza dair aramış olduğunuz ne varsa hepsini karşılayabilecek bir kalitededir.

Edge Black ModeliIP plating olan ve de aynı zamanda siyah çelik bir kasa sahip olan Edge Black tam sizin arzularınızı karşılayacak düzeyde. Edge Black saatleri tam da tarz yaratma arzusu içinde olan ancak belli bir limitin ardına geçemeyen insanlar için ideal bir saattir.

Sadece ekrana dokunduğunuz anda saati gösteren bir teknolojiye sahip olan Edge Black sizleri şaşırtacak güzellikteki özelliklere sahiptir. Edge Black saatinin bu düzeyde popüler olmasındaki ana sebepse; Edge Black saatlerinin güvenli ve de gösterişli kullanıcıların huzuruna sunmakta olmasıdır.

Edge Black saati uzun süre bitmeyecek olan Lityum pil özelliğini de barındırması çok kullanıcılar cezbetmektedir. Çelik kordon hastası olan kişilerin kesinlikle memnun kalacağı bir saattir.

Upwatch’nin sizlere sunmuş olduğu bu yenilikçi Edge Black saatinin en büyük avantajlarından biriside giyebileceğiniz her türlü kıyafetlere uyum sağlayabilecek olmasıdır. İsterseniz Upwatch güvencesiyle kişiye özel olarak tasarlanabilme imkanı da sağlanmaktadır.

EDGE BLACK

Ayrıca Modelin yeni versiyonu Edge IP Blue 15 Aralık’ta Kargo Sürecine Başlayacak!