PAYLAŞ

arif ve sıra dışı tasarımıyla Edge Colorful saati kesinlikle size yeni bir tarz yaratacaktır. Bu lüks saat eşsiz şekilleri, üstün tasarımı ve bununla birlikte mükemmeliyet kalitesiyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Herkes bu görkemli saate sahip olmanın diğer insanların saygısını ve ilgisini kazandıracağını bilmektedir.

Edge Colorful saat gibi oldukça ihtişamlı olan harika bir saati fark etmemek neredeyse imkansızdır. Böyle güzel ve harika bir saate sahip olmayı herkes ister. Muhteşem bir görüntüye sahip olmanız için eksik yanınızı giderin ve bu harika kol saatini almakta geç kalmayın. Görkeminize görkem katın…

IMG_1818

Edge Colorful Genel Özellikleri

  • Upwatch güvencesiyle çelik bir kordona sahip olan Edge Colorful oldukça dayanıklı ve size fazlasıyla uyum sağlayacak olan bir saattir. Lityum pil özelliği sayesinde neredeyse bitmeyen bir pile sahiptir.
  • IP plating silver olan ve çelik bir kasaya sahip Edge Colorful sizleri etkisi altına alacak görsellikte bir saattir. Sadece ekrana dokunduğunuz anda saatin görüntülenmesi sizlere ne kadar teknolojik bir saat olduğunu göstermektedir.
  • Ürünün kişileştirilmesi sayesinde ister sevdiklerinizi mutlu edin isterseniz de kendinizi fazlasıyla mutlu edin. Kendinizi ya da karşınızda ki insanı mutlu etmek bu kadar basit, yalnızca gülümsemek ve Edge Colorful vermek.
  • Upwatch, Türkiye çapında çok sayıda bayisinin bulunmuş olduğu oldukça güvenilir ürünleri çıkartmakta olan bir firmadır. Bu firmanın güvencesiyle Edge Colorful saatinin 2 yıl garantisi mevcuttur.

Herkesin kendisine ait bir modası, tarzı, güzelliği, benzersizliği, zarifliği, asaleti benimsemiş olduğu bir moda severler dünyasında bulunmaktayız. Bununla birlikte hem çekici ve göz kamaştırıcı hem de şık bir görünüme sahip olmak olağan mı? Yaşama tarzınızı değiştirmek mi istiyorsunuz? Yeni moda tarzları mı arıyorsunuz? Sizin için uygun olan moda tarzı nedir? Kendinize sorduğunuz bütün bu sorular özellikle de son modaya uygun olarak tasarlanmış olan bir aksesuar alırken aklınıza gelmektedir.

T
üm bu soruların cevabı tek bir adreste toplanmaktadır, Edge Colorful. Firmamızın üretmiş olduğu bu saat sizler için yeni bir tarzın başlangıcı olacak. Şık bir görünüme kavuşmak için ilk önce Edge Colorful ile kendinizi zamanın gökkuşağının içine almakta geç kalmayın.

Edge Colorful İçin Geri Sayım Başladı!

Edge Colorful modelimizin 23 Kasım Perşembe günü kargolanma sürecinin başlayacaktır. Sizlerde bu özel saate sahip olmak için elinizi çabuk tutun… Saatin özelliklerine göz atmak ve satın almak için tıklayın.