PAYLAŞ

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi UPWATCH

Fazilet Hanım’ın büyük kızıdır Hazal. Babasının ölümünden sonra annesine öfkeli ve kızgındır. Annesine tepki olarak kadınlığını gizlemiş ve yaşamamıştır. Annesinin hayallerini gerçekleştirmek istemez. Annesinin hayallerinin önündeki en büyük engeldir aslında ve nötr bir şekilde yaşar. Ama oldukça duygusaldır.
Güzelliği annesinin tek umudu olan Ece. Evin küçük kızı annesinin büyük umutları. Onunda hayalleri büyük. Fazilet Hanım Ece’nin bir gün çok ünlü olacağına inanır ve Ece’yi kendi hayalleri uğruna oradan oraya sürükler.

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi

Dul bir kadındır Fazilet. Sert mizaçlı ve otoriterdir. Geçmiş pişmanlıklarının gölgesinde ve hayallerinin peşinde bir anne olarak yetiştirmektedir iki kızını. Yoksulluk içinde geçen hayatında iki kızıyla birlikte yaşadığı küçük evinde büyük hayaller kurar. Kimin hayali değildir ki zenginlik ve iyi bir yaşam. Fakirliğinin bitmesi umududur hem annelik hem de babalık yaptığı iki kızı. Özellikle Ece’nin güzelliği Fazilet’ in bu yaşamdan kurtulmak için altın anahtarıdır kendisine göre.

Kızları annesiyle aynı fikirde midir? Fazilet’in zengin Egemen ailesiyle yollarının kesişmesi ve Fazilet’i gerçekten kavuşturacak mıdır hayallerine? Dizinin ilerleyen bölümlerinde izleyeceğiz bazen kızarak bazen hak vererek ama her bölümünde büyük bir heyecanla.

Faziletin Kızları UPWATCH

Faziletin Kızları Son Bölümde Neler Yaşandı?

Hazan, Ece’yi Yağız’ın evinde bulmanın şaşkınlığını yaşarken, abla ve kardeşin duygusal buluşması Yağız’ı etkilemiştir. Fazilet, Saliha’nın kendine gelmesiyle, büyük tehdit altında olduğundan habersizdir. Ece’nin tüm yalvarmalarına karşılık Yasin’i affetmeyen ve şikayetini geri çekmeyen Fazilet, Şükriye ile kozlarını paylaşmak zorundadır.
Sinan, abileri arasındaki ihale krizini çözmek için harekete geçerken, üç kardeşin yüzleşmelerle dolu gecesi Sinan ve Yağız’ın girdikleri iddia ile bir anda raydan çıkar. Tehlikeli iddianın sonuçları Hazan ve Yağız’ı yeniden karşı karşıya getirirken, Sinan’ın beklenmedik itirafı geri dönüşü olmayan bir süreci başlatır.

Faziletin Kızları UP

Faziletin Kızları UPWATCH

Fazilet Hanım’ın Kızları dizisindeki Sinan’ında çok favorisi olan Upwatch Touch serisi saatlerimiz şıklığı ile göz dolduruyor.

Touch40mm Kadran Genişliği, Özel Kasa, Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.) Lityum Pil ve Kolaylıkla Değişebilir Silikon Kordonu ile sizler için bir saatten ötesi.

Sizlerde bu güzel ürüne sahip olabilmek için tıklayın.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!