PAYLAŞ

Şık ve tarz olmanın yaşı olmadığını, her yaşa uygun saat modelleriyle vurgulayan Upwatch’un saat modelleri oldukça iddialı!

Kadınlar için; Spor şıklık yakalamak isteyenler için led kategorisinde her modeli tercih edebilirler.

mavi led saat

Black & leopard, white & leopard ve purple & leopard ile leopar desenli modeller leopar seven tüm kadınlar için vazgeçilmez bir üründür.

leopar saat

Çiftler için; Round serisindeki steel leopard & black, steel leopard black & rose, steel leopard & silver ve steel leopard & gold şıklığına şıklık katmayı seven çiftler için, klasik saat görünümünü devam ettirirken değişik tarzıyla göz doldurması bakımından, tercih edebileceğiniz modellerden. Çiftler özellikle bu modelleri tercih edebilirler.

çift saatler

Yine şıklığına şıklık katmayı seven büyükleriniz için seçebileceğiniz Round black, silver & black ve black & brown modelleri büyük yaştaki erkek kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılan ve tercih edilebilecek modeller içerisinde yer alıyor.

round model

Her yaş için; Rengarenk olmaktan vazgeçemeyen büyükleriniz için Round serisindeki black & white, black & red, black & purple, black & pink, black & green ve black & grey seçenekleri de tam onlar için.

round pink

Yetişkinler için; Klasik saat görünümünden kolay kolay vazgeçemeyen büyüklerimiz için bir diğer seçenek ise Icon serisinde karşımıza çıkıyor. Büyüklerinizin analog saatlerde alıştığımız tasarımlardan biri bu kez Upwatch’ta karşılarına çıkacak, silver, gold ve black gibi sade modellerin yanında icon gun metal ve gold gun metal seçeneklerinden dilediklerini tercih edebilecekler.

icon gold

Çocuklar ve büyüklerde olduğu gibi gençler için de sonsuz seçeneklere yer veren Upwatch, saatin kişinin en özel aksesuarı olduğunu vurgular nitelikte.