PAYLAŞ

HoliFest İstanbul 2017 

 

upholifest2017

HoliFest İstanbul 2017 

holifest istanbul 2017 – Bu yıl UPWATCH Ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan İstanbul Holifest’17 Event Garden’da Sizleri Bekliyor. Hint kültürünün geleneklerini yansıtan en büyük bayramı olan Holifest, her yıl dünya genelinde 50’den fazla ülkede kutlanmakta. Orjinal konsepti ile ilk olarak 2016 yılında ülkemizde gerçekleştirilen festivale 5000 kişi katılmıştı. Ulusal basının gündeminde yer alan ve çok ses getiren Holifest, bu yıl da İstanbul Event Garden’da yapılacak.

Hint Kültürünü Sizler İçin Türkiye’ye Getirdik

Hint kültüründe baharın gelişini kutlamak amacıyla düzenlenen festivalde katılımcıların Holifest’in coşkusu ile şahane vakit geçirmeleri için her şey düşünülmüş. Etkinlik kapsamında Hint mutfağından en lezzetli yemeklerin olduğu restoranlar, Hintli dans grupları, Hint müziğinin en iyi DJ’leri, Hindistan kültürünü yansıtan kıyafetler ve aksesuarların bulunduğu standlar, Hint kınası ve daha pek çok etkinlikle festival boyunca kendinizi Hindistan’da gibi hissedeceksiniz. Baharın gelişini coşkuyla ve neşeyle kutlamak için tüm hazırlıklarını tamamlamış olan Holifest 22 Nisan Cumartesi saat:12’de sizleri etkinlik alanına bekliyor. 23 Nisan Pazar’da devam edecek olan etkinlikler gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek. Saat başı sizleri rengârenk boyalarla boyayacak olan etkinlikte, dans gösterileri, DJ performansları ve daha birçok eğlence ile sizlere unutulmaz saatler vaat ediyor.

Hint mitolojisinde barış, mutluluk ve aşk dileklerinin gerçekleştirilmesi anlamına gelen Holifest tüm coşkusu ile sizleri de saracak.

Etkinlik Kapsamında Kimler Sahne Alacak

Ulusal ve uluslararası pek çok dalda aday gösterilen ve en iyi sanatçı ve en iyi Klip ödüllerinin sahibi olan Bedük şarkılarıyla sizlere eğlenceli anlar yaşatmak için Holifest’te sahne alacak.

Hindistan’ın ilginç danslarını sizler için sergileyecek olan Durga Bollywood Dans Kumpanyası da 30 kişilik ekibi ile sizler için 15 farklı dans gösterisi ile festivaldeki yerlerini aldılar.

Avrupai pop müzik performansları ile pek çok ülkede adından söz ettiren Dj Serdar KIRGIZ’da festival kapsamında performansını sergileyecek.

Popüler elektronik müzik alanında ki başarılı çalışmaları ile yıldızı parlayan Dj Bravosque’de etkinlikte yer alacak olan bir diğer isim. Tüm liste ise şu şekilde;

  • BEDÜK
  • FEDDY FAP
  • DURGA DANS KUMPANYASI
  • SERDAR KIRGIZ
  • DJ BRAVOSQUE
  • DJ SUER
  • CIRCUS
  • KOZMONOT OSMAN
  • BARIŞ EKMEN

Dünya üzerinde en çok merak edilen kültürlerden biri olan Hint Kültürü’nde önemli bir yeri olan Holifest, dünya çapında pek çok ülkede olduğu gibi ülkemizde de ilgiyle karşılandı. Bu yıl 2. düzenlenecek olan festivale katılımın geçen yılkinden çok daha fazla olması bekleniyor.

Bloger Ve İnternet Fenomenleri De Burada!

Ünlü sanatçıların yanı sıra son yıllarda adından oldukça söz ettiren sosyal medya ve Blogger Fenomenleri de UPWATCH sponsorluğunda yapılacak bu güzel etkinlikte bir araya gelecek. Üstelik bu güzel güne katılacak tüm misafirlerimize UP LED ve ROUND modellerimizden hazırladığımız bilekler verilecektir. Sizlerde eğlencenin doruk yapacağı diğer yılların üzerine çıkacak olan bir festival için hemen yerinizi ayırtın!

Festival fotoğraflarına ulaşmak için facebook.com/upwatches