PAYLAŞ

Mega kent olarak adlandırılan İstanbul artan nüfusu ile gelişimin en hızlı yaşandığı şehirdir. İstanbul aynı zamanda tüketiminde bu doğrultu da arttığı bir il. Bu yüzden ulaşılmak istenen her şey kullanıcıların elinin altında olmak zorunda. Aynı zamanda en yeni teknolojilerde İstanbul da kullanıcılara kısa sürede ulaştırılmalı. Bu kapsamda teknolojinin hızla geliştiği ve değişime uğradığı alanlardan biri de saat sektörü ve bu sektörde çok sayıda saat firmaları kullanıcılarına ürünlerini sunmaktadır. Bu saat markaları zaman gösterimi dışında başka özellikler içeren modelleriyle kullanıcılara kimi zaman mobil cihazlara ulaşım kimi zaman da alarm özellikleri sunuyor.

TOUCH & LED

Ayrıca saatler tarz ve giyim tercihlerinin vazgeçilmez aksesuarları olarak da kullanıcıların tercihi olmakta. Bu açıdan bakıldığı zaman saatlere günlük hayatta çok ihtiyaç duyuluyor. Ayrıca dokunmatik özelikler gibi ekstra kullanım faydaları sağlayan saatler firmalar tarafından kullanıcılara sunulmakta. Up Watch Türkiye’de kol saati kullanıcıları için satışa sunduğu birçok modelle öne çıkmaktadır. İstanbul’un farklı ilçelerinde bulunan çok sayıdaki satış noktasında saat kullanıcılarına hizmet veren Up Watch, saat anlayışını tamamen farklı bir noktaya taşımış. Sahip olduğu farklı tasarımlar ve kendini sürekli yenileyen modellerle Up Watch sürekli takip ediliyor ve büyük ilgi görüyor.

X-resim-155

UP Watch mağazaları vasıtasıyla kullanıcıların saatlere ulaşımı kolaylaşmıştır. Bu kapsamda en yeni modellerden biri olan X Watch, kullanıcılardan oldukça ilgi görmekte. X Watch hiçbir saat tasarımına benzemeyen görünümüyle dikkatleri üzerine topluyor.

UPWATCH Double 3

Ayrıca kullanışlı kordon yapısı ile tüm bilek yapılarına uyum sağlamakta. X Watch’ın yeni kullanım özelleriyle donatılması, dokunmatik kadran yapısı ve sağlam mekanizması size kendinizi özel hissettirecektir. X Watch’ın tüm bu özelliklerini tecrübe etmek için Up Watch internet sitemize uğramayı unutmayın.

İstanbul Mağazalarımız

Site Girişi İçin Tıklayın.