PAYLAŞ

Kış aylarının vazgeçilmezi sweatshirt ve kazaklarla kombinlenecek, kış aylarına uygun saatler, tabi ki yine sizlere sonsuz seçim hakkı sunan Upwatch’ta.

  • Özellikle Touch kategorisindeki Matte modelinde yer alan gold, rose gold ve silver renklerdeki çerçeveler yanında, siyah, leopar ve yeşil kamuflaj renk ve modeller, kış aylarında tercih etmek için bire bir.

UPWATCH-TOUCH-MATTE-ROSE-BLUE-CAMOUFLAGE-resim-1273

  • Yine kış aylarında Shiny modelinde yer alan gold, rose gold ve silver ışıltılı çerçeveler kollarınıza eşsiz bir görünüm katarken, sadelikten yana olanlar için siyah, farklılıktan yana olanlar içinse leopar ve yeşil kamuflaj renk ve modelleri tercih edilebilir.

leopar upwatch

  • Smooth Edition modellerinde yer alan mat siyah kordon üzerine rengarenk çerçeveler de, klasikten bir türlü vazgeçemeyip aynı zamanda farklılık isteyenlerin tercih edilebilecek seçeneklerden bir diğeri.

smooth

  • Touch Slim’in zarif görünümü, klasik ve çelik kordon tasarımıyla birleşerek, oversize kazak ve sweatshirtlerinizle kullanıldığında zevkinizi dışarı daha net yansıtmanızı sağlayacak. Silver, siyah, rose gold ve gold renkli çelik kordonlar ise şıklığınıza şıklık katacak.

UPWATCH-TOUCH-SLIM-Shiny-Silver-Leather-resim-1054

  • Round modelindeki oval kasa tasarımının yanında, Steel Edition ve Leopard kategorisinde yer alan saatlerin tümü, kışlık kombinlerinizi tamamlayacak ilk araç olacak. Özellikle saatte ovallik sevip, leopardan da vazgeçemeyenler için Leopard kategorisi göz atılmaya değer.

çift saatler

  • Ayrıca Round modelinde silver, gold ve rose gold çerçeveli modellerin dilediğiniz renkteki kordonlarla kombinlenmiş versiyonu yalnızca Upwatch’ta.

round pink

  • Kışlık kombinlere en çok yakışacak ve farkınızı yansıtacak modeller Upwatch’ın Edge modelindeki tasarımlarında saklı. Sizi, sekizgen bir kasa üzerinde silver, gold veya rose gold renklerinden dilediğiniz bir saatin üzerinde Swarovski pırlantaları görmekten daha fazla hiçbir şey mutlu edemeyecek.

EDGE-MATTE-ROSE-GOLD-resim-988

  • Icon ve Iconic modellerin eşsiz tasarımları, her fırsatta farkını dışa vurmak isteyenler için tasarlanırken, klasik metal kasa ve kordonlu analog saatin dijital saat olarak dönüşmüş hali sizi geleceğe adeta, alışık olduklarınız ama vazgeçemediklerinizle götürecek. Silver ve gold, silver ve rose gold kombinasyonlarıyla Upwatch, bu durumu tamamen kanıtlıyor.

icon gold

  • Kış ayları soğuk havalar, soğuk havalar kar yağmur, kar yağmursa koyu renkler demek. Fakat bir de koyu renklerden dört mevsim vazgeçemeyenler var. Siyahın asaletine karşı koymanın asla mümkün olamayacağı tasarımlar ise Upwatch’ın Blackpearls kategorisinde saklı.

UPWATCH-GBROWN-BLACK-resim-331