PAYLAŞ

La Patisserie Lune

blog

Nişantaşı’nın fazla solaryumlu ve kendilerine bariz büyük güneş gözlükleriyle gezerken, açık heceleri daha da bir açan özenti kişiliklerini, trafiğini, keşmekeşini unutun… La Patisserie Lune, City’s alışveriş merkezinin arka kapısının olduğu sokakta, sapsarı kapısıyla sizi Alice’inkinden daha harika bir diyara, Bay Şapkacı’nın çay masasından daha lezzetli ve en az onun kadar renkli bir masaya davet ediyor.

Şu ana kadar yediğiniz tüm macaronarı düşünün ve bunların arasında en lezzetli olana odaklanın.. La Patisserie Lune’un macaronları, o macarondan daha iyi!

Benim gibi çay meraklısıysanız Ronnefeldt ‘in birbirinden efsane çaylarını, vintage porselen fincanlarda yudumlayıp, diğer taraftan da sessiz ve huzurlu arka bahçede zaman geçirmeekten büyük zevk alırsınız diye düşünüyorum. Kahveleri ise bambaşka bir alem. Tatlının verdiği mutluluk, renkli ama yormayan dekor, dünya tatlısı çalışanların müptelası olup, bir sonraki gün bilgisayarınızı da kapıp La Patisserie Lune’a kamp kurma isteğine karşı da şimdiden uyarayım.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!