PAYLAŞ

Muğla Saatçi; Muğla eşsiz doğası ve sıcak insanlarıyla en güzel illerimizden biridir. Aslında çokta büyük olmayan bu il ziyaretçilerinin fazla olmasıyla biliniyor. Bu nedenle birçok firma burada mağazalarla temsil edilmektedir. Bu mağazalar kimi zaman ilin yerli halkına kimi zamanda Muğla’nın güzel doğasından görmeye gelen turistlere hizmet veriyor. Mağazaların hizmet verdiği sektörler çeşitlilik göstermektedir. Bunlardan biri de saat sektörüdür. Saatler, kişilerin vazgeçilmez aksesuarı olarak yanlarından ayırmadıkları ve her zaman ihtiyaç duydukları bir eşya. Bu çerçevede en çok saat firmaları teknolojik yapılarıyla daha da özgünleşen modelleri müşterilerine sunuyor.

Duoble Çift Modeller

Saatler zaman bildirmenin dışında daha birçok özelliğiyle kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Saat alırken özellikleri, kullanımı ve görseli fazla olan saatler tercih ediliyor. Her saat farklı özelliklerle kullanılabiliyor. Bunlar özellikle Led ekranların saat kadranlarına taşınmasıyla daha da ilgi çekmekte. Led kadran yapısına sahip dokunmatik saat markalarından biri de Up Watch. Serilerine kattığı Led saatler en çok tercih edilen modeller arasında.

Up DoubleUP Watch Led saatler 42 kadran genişliğiyle, özellikle kullanımda kolaylık sağlarken ağır olmayan yapısıyla bileği rahatsız etmez. Bu model unisex kullanımıyla da kullanıcılarca tercih edilmektedir. Böylece herkes istediği modeli ayrım yapılmaksızın kullanabilir. Bunun yanı sıra kişileştirme özelliği Up Watch’ın hediye olarak tercih edilmesinde etkilidir. Zira istenilen yazı ya da simge kadran üzerine veya çerçevesine yansıtabiliyor.

edge

Ayrıca kaliteli yapısı ve özelliklerinin yanı sıra Led Up Watch saatler avantajlı fiyatıyla da tercihlerin başında geliyor. Şık saat yapısı ve aynalı kadranıyla gece ve gündüz kullanım kolaylığı sağlayan Led saatler, mutlaka tercihleriniz arasında yer alacaktır. Led saatlerin çeşitleri ve kullanım özelikleriyle ilgili detaylı bilgi için Up Watch internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

up watch mağazalar
up watch mağazalar

UP WATCH Muğla Mağazalarımız

Deniz Saat

Şeyh Mah.İsmet İnönü Cad.No:25 Merkez
0252 212 97 67

Kibar Saat

Cumhuriyet Cad. İş Bankası Yanı No:10/B Yatağan
0532 762 69 99

Kibar Saat

Hacı İlyas Mah.Cumhuriyet Cad. No:31/1 Milas
0532 762 69 99

Naz Saat

Eskiçeşme Mah. Cizdar Sok. No:4-A Bodrum

Devecioglu Saat

Oasis Alışveriş ve Eğlence Merkezi 83-Z-97 Gümbet, Bodrum
0252 317 13 45

Deniz Gözlük Saat

Tepe Mah.Yeniyol Cad. Güçlü Apt. No:14 Z6 Marmaris
0541 245 70 36

Funda Saat

Cumhuriyet Mah. 95 Sok. No:17 Fethiye
0252 612 79 11