PAYLAŞ

Her yaşta farklı tarza bürünen bizler için saat, zorlayıcı seçimler arasında. Her yeni yaşta farklı bir renk cazibeli gelirken, tarzlarımızda oluşan değişkenlikler de inkar edilemez. Yenilenen yaşımızla beraber gelen yeni tarzımıza en uygun saat modelini bulmak da önemli. Renkli bir yılın getirisi renkli saatlerden yana olmalı. Renkli yaşların renkli tarzlarına en uygun saat modelini sizler için üretiyoruz, buyurun göz atalım.

Kırmızı Saat ( UP Watch Led )

kırmızı kol saati

 

Kırmızı her yaş ve tarza uyum sağlayan ender renklerden biri. Kırmızının doğru kullanımı hem gece hem gündüz şıklığına atılan imza diyebiliriz. UP Watch Led saat modelinin kırmızı rengi kullanıcıların da en sık tercih ettiği saat modelimiz. Tuşların metalik rengi ile kasa ve kordonunun kırmızı tonu tam olarak kombinlerin zenginleştirilmesine olanak sağlıyor.

Mor Saat ( UP Watch LED GOLD )

mor saat

 

Mor saat diyorsanız Led Gold saat modellerine göz atmadan geçmemelisiniz. Mor ile gold tuşların uyumu spor kombinleri tarz bir görünüme kavuşturuyor. Üstelik siyah cam ile birleşip, kişiselleştirme ile eklenen isim son dokunuş oluyor. Hayatın renklerini bende farkındayım diyenler için en cazip kol saati seçimi Led Gold Purple.

Beyaz Saat ( UP Watch Mını )

beyaz saat

 

Beyaz zarafeti inkar edilemez bir gerçek. Saat modelleri arasında beyaz renk bulmak da oldukça zor. Beyaz severlere özel üretilen Mini saat modeli ince bileklerde beyaz zarifliğine şahitlik ediyor. Tüm kombinlerde kolaylıkla kullanılabilen saat modeli, bay ve bayanlar tarafından da sıkça tercih ediliyor.

Neon Pembe Saat ( Up Watch Touch Neon Pink )

neon pembe saat

Saatte sık rastlanmayan neon renkler, Up Watch kullanıcılarına özel olarak tasarlandı. Neon renklerin can alıcı görüntüsüne bizler gibi hayran olan kullanıcılara hitap eden saat modeli dokunmatik özelliğiyle de ön plana çıkıyor. Aynı zamanda gece şıklığını da tamamlayabildiği gibi günlük kullanımlarda da sıkça tercih edilebiliyor. Unisex kol saati tercih edilecek en tarz saat modellerimiz arasında yer alıyor.

Yeşil Saat ( UP Watch Round Gold&Green )

yeşil saat round

 

Yeşil saat her renk ile uyumun yakalanabileceği ender modeller arasında yer alıyor. UP Watch’un en yeni modeli yuvarlak kol saatlerine özel seçilen yeşil kordonlar, yuvarlak tasarım ve siyah cam birleşimi asla hayır denemeyecek bir saat modeli. Uygun fiyat ve tasarım görünümü ile her tarza ve yaşa uygun.

Daha fazlası diyorsanız; UP WATCH kol saat modelleri için bekleriz.