PAYLAŞ

Saat Tutkunlarının Tercihi UPWATCH JEWEL Gold!

Kol saatleri hem aksesuar hem de çeşitli işlevleriyle hayatımızda yer almaktadır. Bunun yanı sıra saat tutkunları da indirgenemeyecek kadar fazladır ve saatler onlar için vazgeçilmezdir. Saat tutkunlarının kıyafet tercihlerine ve tarzlarına uygun saat alternatifleri ise her daim bulunmaktadır. Bu saat alternatifleri kimi zaman küçük bir koleksiyona bile dönüşebilir. Bu kapsamda saat seçimleri, kimi zaman konsepte uygun kimi zaman kıyafet rengine uyumlu seçilir.

UPWATCH JEWEL Gold 3Bu değerli saat koleksiyonları arasında, Up Watch marka saatler ise ilk sırayı almaktadır. Saat tutkunlarının dikkatinden kaçmayacak Up Watch Jewel ise görselliği en üst seviyeye çıkaran bir tasarıma sahip. Bu özellik, özel elmas tozları ile kaplanmış tasarımından gelmekte. Dikkatleri üzerine çeken parlaklığın kaynağı elmas tozları, daha önce görülmemiş farklı bir saat tasarımı fikri. Bu elmas tozları Up Watch Jewel serisinde kadran çerçevesi ve saat kordonunda kullanılmış.

UPWATCH JEWEL Silver
UPWATCH JEWEL Silver

Ayrıca Up Watch Jewel: Jewel Gold, Jewel Rose, Jewel Silver ve Jewel Black çeşitleriyle kullanıcıların tercihine sunulmuş. Bu tercih seçenekleri her zevkteki kadın ve erkeklere hitap etmektedir. Ayrıca Up Watch Jewel, bilek şekline uygun ve ağırlık yapmayan hafif tasarımıyla diğer dokunmatik saatlerden ayrılmaktadır. Tüm bunların yanı sıra teknoloji harikası dokunmatik saat ve kişileştirme özelliğini de içinde barındırmaktadır.

UPWATCH JEWEL Gold
UPWATCH JEWEL Gold

Özellikle kişileştirme özeliği, bu şık tasarımı bireyselleştirilmiş bir saat haline getiriyor. Bu özellik sayesinde istediğiniz yazıyı ya da sembolü saat kadranına veya çerçeve etrafına yansıtabilirsiniz. Böylece Up Watch Jewel’i saat koleksiyonunuzun en özel parçası haline getirebilirsiniz. Ayrıca Up Watch Jewel serisinin en dikkat çekeni Up Jewel Gold olarak görülmekte. Zira gold tasarımlardan hoşlanan ve her kombininde bir gold aksesuarı üzerinde taşımak isteyenler için Up Watch Gold uygun bir tercih seçeneği olacaktır.

UPWATCH JEWEL Gold 2Up Watch Jewel Gold, tercih edenler için iki tasarım tercihi sunulmuştur. Bunlar siyah silikon kordon ve gold çerçeve, gold silikon kordon ve gold çerçeve şeklinde tasarlanmıştır. Bunlardan gold kadran renkli ve siyah silikon kordonlu Up Watch Jewel Gold,  oldukça uyumlu ve şık bir renk tasarımına sahiptir. Altın rengi saatin tümünde görmek isteyenlerin tercihi ise gold silikon kordon ve çerçeveden yana olmaktadır.

İstenirse bu tercihlerin de dışına çıkarak gold çerçeveye sahip Up Jewelinize istediğiniz silikon kordonu kolayca monte edebilirsiniz. Böylelikle kendinize özel seçenekler oluşturmuş olursunuz. Bu, farklılıklardan hoşlanan kullanıcılara özgünlük kazandıracak bir tercihtir. Ayrıca Up Watch Jewel Gold, bu göz kamaştırıcı özelliklerinin yanı sıra çelik kasa tasarımı, lityum pil özelliği ve 42 kadran genişliğinde ekranıyla, saat tercihleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Benzersiz tasarımı ve kullanımıyla göz kamaştıran Up Watch Jewel Gold’a sizde sahip olmak ya da sevdiklerinize hediye etmek isterseniz hemen sipariş verebilirsiniz.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!