PAYLAŞ

Sevgililer Günü İçin Hediye Tavsiyeleri

Sevgililer günü, sevgililer için şüphesiz en özel günlerden biridir. Bu özel günde düşünülerek alınmış anlamlı bir hediye, kişiye kendisini özel hissettirir ve mutlu eder. Ancak sevgiliye hediye almak heyecanlı ve keyifli bir süreç olduğu kadar streslidir de. Çünkü herkes kendisi için özel olan bu kişiye hediyelerin en güzelini, en anlamlısını ve en şık olanını almak ister.

Sevgililer Günü İçin Hediye Tavsiyeleri
Sevgililer Günü İçin Hediye Tavsiyeleri

Sevgililer günü için alınabilecek binlerce hediye seçeneği vardır. Ancak bunların içerisinden sevgilinizi ya da eşinizi en çok mutlu edecek olanını seçmek oldukça zordur. Çünkü seçeceğiniz hediye hem onun zevkine uygun olmalı hem de sizi ona hatırlatmalıdır. İşte, hem ona özel olduğunu hissettirebileceğiniz hem de şık, birbirinden özel sevgililer günü hediye tavsiyeleri…

Bayanlar İçin Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer günü için bayanlara alınabilecek hediye seçecekleri oldukça fazladır. Bayanlar erkeklere oranla takı takmaktan çok daha fazla hoşlanırlar. Çünkü bayanlar için takılar, kıyafet kombinlerini tamamlayan vazgeçilmez unsurlardır. Bu yüzden ona her an sizi hatırlatacak bir kolye alabilirsiniz.

UP Sevgililer Günü İçin Hediye TavsiyeleriÖrneğin; aşkınızın sonsuzluğunu gösteren, üzerinde sonsuzluk işareti olan bir kolye satın alabilirsiniz.  Bunun yanında sadece tek bir hediye ile yetinmek istemiyorsanız; onun için hediye sepetleri hazırlayabilir, içerisine aşkınızı anlatan çeşitli kartlar, çikolatalar ve figürler koyabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer gününde bayanlara alınabilecek bir diğer hediye çeşidi ise saatlerdir. Sevgilinize ya da eşinize alacağınız saat ile onunla geçirdiğiniz zamanın değerine vurgu yapabilirsiniz. Sevgiliniz pembe renk ve tonlarını seviyorsa onun için hem kaliteli hem de şık Touch Shiny Rose & Pink modelini tercih edebilirsiniz. Saat; dokunmatik kadranı ve özel shiny rose gold kaplama kasası, 42 mm kadran genişliği ile şık bir dokunmatik saattir.

TOUCH Smooth & BlackBunun yanında sevgilinize asil ve zarif bir sevgililer günü hediyesi vermek istiyorsanız, yine Smooth & Black modelini tercih edebilirsiniz. Saat lityum pil ile çalışır ve polikarbon silikon kayışı ile oldukça kullanışlıdır. 42 mm dokunmatik ekranlı bu saat için özgünleştirme işlemi de yapılabiliyor.

İsterseniz sevgilinize alacağınız bu şık saatin kasasına sevgilinizin ismini yazdırarak hediyenizi daha da özel kılabilirsiniz.

Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer gününde erkeklere alınabilecek hediyeler bayanlara alınabileceklere nazaran daha sınırlıdır. Ancak sevgilinize hediye almadan önce onun hobilerine ve yaşam stiline dikkat ederseniz, hediye almak konusunda daha az sıkıntı yaşarsanız. Örneğin, sevgiliniz ofis ortamında çalışan bir erkekse ona ofis ortamında kullanabileceği bir hediye alabilirsiniz. Ya da spor yapmayı seviyorsa onun da beğenebileceği bir spor ayakkabı tercih edebilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde erkek arkadaşınıza ya da eşinize alabileceğiniz en özel ve şık hediyelerden biri de saatlerdir. Onun için bu özel günde, özgünleştirilip kişiye özel hazırlanabilen Upwatch Touch All Black model bir saat satın alabilirsiniz. Saatin kadranı 42 mm genişliğinde ve dokunmatiktir. Ayrıca saat PVD kaplama çelik kasa ile oldukça dayanıklıdır.

Bunun yanında satın alacağınız saatin, sevgilinizin şıklığına gece ve gündüz eşlik etmesini istiyorsanız, Upwatch Go Black modelini tercih edebilirsiniz.  Saat; 42 mm genişliğinde kadrana, çelik butona ve kolaylıkla değişebilen polikarbon silikon kayışa sahiptir.

Up Double

Benim sevgilim en iyisine layık derseniz hem daha modern hem de daha çok tercih edilen modellerimize de göz atabilirsiniz. Edge, Double ve Smart modellerimiz bu alanda en iyileridir.