PAYLAŞ

Tarzınızı Tamamlayan Aksesuarlar

Farklı ve göz alıcı tercihler yapmak isteyenlerin uğrak yeri olan adresimiz, yenilikçi pek çok ürün çeşidinin ev sahipliğini yapmaktadır.  Bu aksesuarları kullanarak kıyafetlerinizi hayranlık uyandıracak şekilde tamamlamanız mümkün olacaktır. Zengin aksesuar çeşitleri arasından hemen birini seçebilir ve kıyafetlere harika dokunuşlar ekleyebilirsiniz.

UpWatch Bileklikler:

Kıyafetlerinize hareket katan bileklik modelleriyle kendi tarzınızı yaşatmanız mümkün olacaktır. Herkesin zevkine hitap edecek olan UP Gun Metal Bracelet, Rose Bracelet, Gold Bracelet ürünleriyle herkesin yürüdüğü yoldan yürümek yerine bileklik modasına farklı ve dikkat çekici bir soluk getirebilirsiniz.

TOUCH Silver & Black ~ UP! BraceletHer UP ürününde olduğu gibi bu ürünlerde son derece kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, her daim kullanabileceğiniz aksesuar çeşitlerinin arasına girecektir.

UP Kartvizitlik:

Kartvizitleri saklamak için, pratik ve şık bir seçenek olan UP kartvizitlikler her renge sahip modelleriyle tüm beğenileri üzerine toplayacaktır.

Kartları kolay şekilde kullanmanızı sağlayan bu kartvizitlikler, onları arama derdinden de sizi tamamen kurtarmış durumdadır.  %100 hakiki deriden üretilen bu ürünler, alanında uzman olan işçiler tarafından üretilmiştir. Kendi zevkinize göre herhangi bir renk seçebilir ve kartları bu şekilde saklamaya başlayabilirsiniz.

UP Telefon Kapları:

Zamanın büyük çoğunluğunu geçirdiğiniz telefonlarınızın şık ve benzersiz bir şekilde görünmesini istiyorsanız, UP telefon kaplarını tercih edebilirsiniz.

ROUND Black & GreenEl yapımı olan bu ürünler, telefonlarla uyumlu bir şekilde dizayn edilmiştir. Telefonu ısıtma veya terletme gibi bir duruma neden olmayacaktır. Oldukça hafif ve ince bir yapısı olduğundan dolayı onu rahatça tutabilecek ve telefonu güvenli bir şekilde kullanabileceksiniz.

UP Cüzdanlar:

Erkek ve bayan aksesuarları arasında en çok önem verilenlerden biri de kuşkusuz cüzdanlardır. Günlük olarak çok sık olarak kullanılan cüzdanlarda, pratiklik ve şıklık ilk aranan şeylerdendir.

UP! Wallet BlueUP cüzdanlar, arayabileceğiniz tüm özelliklere sahip olarak üretilmiştir. Kaliteli malzemelerden üretilen bu ürünlerde 1.sınıf hakiki deri kullanılmıştır.

Ayrıca paraları daha kolay bulabilmenize olanak tanıyan bölme yapısı bulunur. Bu şekilde bozuk paraları, kağıt paraları ve kullanacağınız kredi kartlarını güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Para arama ve kaybetme derdine son veren bu ürünler renk renk çeşitleriyle oldukça trend bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!