PAYLAŞ

Teknoloji Harikası UP Watch Akıllı Saatler

Teknoloji çağında yaşayan bireyler olarak artık her şey elimizin altında. İnternet, akıllı telefonlar, akıllı ev aletleri derken şimdi de akıllı saatler çeşitli teknoloji firmaları tarafından piyasaya sunuldu. Yüksek rekabet yüzdesi olan bu sektör yeniliklerin artmasıyla elinden gelinin en iyisini ortaya çıkarma çabası içinde. İşte bunlardan teknolojik aletlerden biri olan kol saatleri de bu aralar kullanıcıların gözdesi oldu.

upsmart

Önceleri sadece zamanı öğrenme amacıyla kullandığımız saatler, artık bunun çok ötesinde üretilerek neredeyse akıllı telefonların yapabildiği her şeyi yapabilmekte. Üstelik akıllı saatler, telefonlar kadar yer kaplamamasıyla ve sürekli kolunuzda olmasıyla kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu saatlerin özellikleri saymakla bitmiyor. Ancak belki de kullanıcıların akıllı telefonlarda en çok yaşadığı şarj süresi sorununun bu saatlerde daha az yaşanması kullanıcıları en çok sevindiren özellik. Günümüzde herkesin vazgeçilmez alışkanlığı olan sosyal medya kullanımı da bu saatlerde unutulmamış.

upsmart saat

Akıllı saatlerdeki sım kart desteği ile istediğiniz zaman sosyal medya hesaplarınıza girebilir mesajlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Ayrıca sms özelliği sayesinde de telefon mesajları kontrol edilebilmekte. Akıllı telefon denildiğinde alanının en iyilerinden olan Up watch markasının Up smart serisi saatleri ise benzerlerinin aksine birçok seçenek ve özellikle kullanıcıların beğenisini toplamaktadır.

30 gün şarj özelliğiyle dikkati üstüne çeken Up smart saatler daha birçok özelliği de içerisinde barındırmakta. Alarm, titreşim, bluetooth, adım sayar, kalp monitörü,  android işletim sistemleri uyumu gibi birçok özellik düşünülmüş. Ayrıca tüm bu özelliklerinin yanı sıra tam bir akıl küpü olan bu saatler aygıtınızın güvenliği için kayıp modu özelliğini de barındırmakta.

up watch akıllı saat

Ayrıca değiştirilebilir ara yüz özelliğine sahip. Değişik tarzdaki kişilere hitap eden marka, istenildiği takdirde kolayca değiştirilebilir saat kordonlarıyla tarzınıza tarz katmakta. Up watch akıllı saatlerinin silikon kayışları, isteğe göre tercih edilebilen birçok renk seçeneğine de sahip.

Bu özellikleri kendi tarzını yansıtmak isteyen ve değişikliklerden hoşlanan kullanıcılara hitap etmektedir. Ayrıca markanın müşterilerine sunduğu kişileştirme özelliği de oldukça ilgi görmekte. Ürün kişileştirme özelliği ile tanımlanmış olan sembol listesinden istenilen şeklin koduyla kendinize özel kişileştirme oluşturulmakta. Ayrıca bu özellik sayesinde hediye olması düşünülen saatler, uyarlanarak farklı bir hediye seçeneği oluşturmak mümkün.
10-kasım

Bunun yanı sıra Up watch markasının piyasaya sunduğu akıllı saatler Smart gold, Smart rose, Smart black ve Smart sılver şeklinde sınıflara ayrılarak kullanıcılara geniş tercih seçeneği sunulmuş. Ekran çerçevesinin bu seçeneklerle şekillendiği tercihler zevke ve tercihlere uygun olarak seçilmekte. Sizde kordon ve saat çerçeve tercihlerinizle kendinize özgü tasarımlar yaratabilirsiniz.

Hayatınızda büyük kolaylık sağlayacak bu saat seçeneklerinden birine sahip olmak ve detaylı bilgi almak için sitemiz adresine ulaşmanız yeterli. Böylece istediğiniz model ve tasarımdaki ürünlerden birini seçmeniz mümkün. Sipariş vermeniz halinde adresinize ürünlerin teslimi sağlanmaktadır.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!