PAYLAŞ
touchslimgold
touchslimgold

TOUCH SLIM GOLD

TOUCH slim gold serisini modellerimize ekledik. LED dokunmatik ekranı ve 8mm inceliğine sahip olan, son seride en çok tercih edilen ürün arasında yer almakta. Siyah LED ekranı ile kolay kullanımı ve şık duruşu sayesinde dikkatleri üstüne çeken bir model olmuştur. 2014’ten bu yana en çok satılan saat modelleri arasında TOUCH modelimiz ilk sırada bulunuyor. TOUCH SLIM geçen hafta satışa çıkan bir ürün olmasına rağmen müşterilerimiz tarafından en çok beğenilen ve sipariş verilenlerde ilk sırayı aldı.

Kalite ile Şıklığın Bir Arada Olduğu Saat

Dokunmatik özelliğe sahip olan modelimizde saat ekranı siyah LED olarak ayarlanmıştır. Modelde ön plana çıkan özellik ise dokunmatik ekran olmasıdır. TOUCH SLIM 2017 serisinde ekranlar siyah olarak ayarlanmıştır. Şıklık ile kaliteyi bir arada tutmaya çalışan firmamız serisinin en ince olan saatini üretmiştir. Dokunmatik saat özelliği ve dış çerçeve kaplaması ile 8mm inceliğindedir.

TOUCH modellerinden farklı olarak kasa kısmı ince ve boyut olarak daha küçüktür. Kibar ve şık görüntüsü ile dizayn edilmiştir. Koyu renk işlemesi ile elit ve ciddi bir duruş yakalanmıştır. Saat hediye edilebilir şekilde hazırlanmıştır.  hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. Dokunmatik ekran özelliği ile sevgililer gününde en çok tercih edilen kol saati markası olmuştur.

touchslimgold
Touch Slim Gold

TOUCH SLIM Özellikleri Nelerdir?

8mm inceliğinde ve 375mm genişliğinde olan 2017 serisi kol saatinde ekran çerçeve kaplaması ve ekran rengi ile şık ve elit bir duruş sergilemiştir. Farklı renklerde tasarlanmıştır. Her zevke hitap edecek renk uyumları ile satışı geçen hafta başlamıştır. Saat ekranında yapılan bütün işlemler dokunmatik. Saat kenarına isim yazdırılan alan tasarladık. Sevdiklerinize iyi ve kaliteli bir kol saati hediye etmek istiyorsanız serinin son modeline göz atmanızı tavsiye ederiz. Sevdiklerinizin isminin yazıldığı ve onlara güzel bir kol saati hediye edebileceğiniz TOUCH SLIM serisi şimdi alıcılarını bekliyor. Kalite ve şıklığın bir arada olduğu serinin indirimlerini ve yeni modellerini kaçırmayın.

Touch Slim modellerini incelemek ve satın almak için upwatch.com/touchslim