PAYLAŞ

Ekim 2017’nin en Trend ve en çok tercih edilen 10 modelini bir araya getirdik. Sizlerde alacağınız saat modelinde kararsız kalıyorsanız listemize göz atabilirsiniz. Listemize yeni modellerimizden bir tanesi olan ve kısa sürede büyük ilgi görerek stoklarımızı tüketen X Watch modeli giriş yapıyoruz.

1X Watch

UP! XWATCH’un Türkiye Distribütörüdür. Model ilk geldiği günden oldukça ilgi gördü ve listemizde yerini almayı başardı. Çelik kasaya sahip hasır çelik ve silikon kayışlar ile tercih edilebilir.

Tüm X Watch modellerine göz atmak için tıklayın.

2Round Steel

UP! modellerinden en çok tercih edilen özellikle zarif görünümü ile hem bay hemde bayanlar tarafından kullanılabilen Round modelleri artık yeni kordon modeli ile sizlerle…

Tüm Round Steel modellerine göz atmak için tıklayın.

3Edge Gold

 42mm kadran genişliği, dokunmatik ekran ve çelik kordonu ile muhteşem bir tasarım edge! Dilerseniz Edge modelinde kişiselleştirme de yapabilirsiniz.

Tüm Edge modellerine yakından göz atmak için tıklayın.

4LED Black


LED serisi hem kullanışlı olması hemde uygun fiyatı ile en çok tercih edilen modellerinden bir tanesidir. 42mm Kadran Genişliği, özel kaplama çelik kasasıyla göz dolduran modelde kişiselleştirme ekrana yapılmaktadır.

Modelin özelliklerine göz atmak ve yakından incelemek için tıklayın.

5Upgrade Matte Gold

Upgrade modeli özel tasarımı, değiştirebilir Polikarbon silikon kayışı ve özel gold çelik kasasıyla muhteşem bir görünüme sahip. Kişiselleştirme Upgrade modellerinde yan tarafa yapılmaktadır.

Modelin özelliklerine göz atmak ve yakından incelemek için tıklayın.

6TOUCH Smooth Bordeaux

Listemize 6 numaradan giriş yapan sadece 55 gr ağırlığında ki TOUCH Smooth Bordeaux modelimiz en çok tercih edilen modellerimiz arasında yer almaktadır. Hafif olması ve hoş görünümü sayesinde gece gündüz tercih edebilirsiniz.

Modelin özelliklerine göz atmak ve yakından incelemek için tıklayın.

7LEDGO White

Ledgo White modeli Led serisinden sonra en çok tercih edilen modellerinden bir tanesidir. Bu modelin en önemli özelliği değiştirilebilir özel Polikarbon Silikon Kayıştır. Değişik kayışlar alarak farklı şekilde kullanabilirsiniz.

Modelin özelliklerine göz atmak ve yakından incelemek için tıklayın.

8Upsmart

Akıllı saat tutkunları için hem özelliği hem de görünümü ile tercih sebebi olan Upsmart modelleri listemize 8.sıradan giriş yapıyor. 39mm, Kadran Genişliği, Özel Anodizing Kasa, Sharp e-paper ekran, 30 Gün Şarj Süresi ( Stand by ), Kalp Monitörü, Sosyal medya ve sms bildirimleri, Adım sayar, Kayıp Modu, Alarm, Titreşim, Değiştirilebilir Arayüz, Bluetooth 4.0+, Ios & Android İşletim sistemlerine uygun ve tüm bunların yanı sıra özel kolaylıkla değiştirilebilir Silikon Kayışa sahip.

Modelin özelliklerine göz atmak ve yakından incelemek için tıklayın.

9TOUCH SLIM Shiny Gold & Black

Listemizin 9.sırasında 40mm Kadran Genişliği ve 8mm Kasa Kalınlığı ile göz dolduran modelimiz TOUCH SLIM modelimiz yer alıyor. Diğer modellerin aksine ince kadran genişliğiyle tercih edilen modeller arasında.

Modelin özelliklerine göz atmak ve yakından incelemek için tıklayın.

Double Black

Double BlackDouble modelimiz merakla beklenen ve kısa sürede büyük ilgi gören modellerimiz arasında yer almaktadır. Su geçirmez özelliği, tarih, 12/24 zaman gösterimi ve alarm özellikleri de zaman planlamanız da size yardımcı olacak diğer özellikler.

Modelin özelliklerine göz atmak ve yakından incelemek için tıklayın.

Kasım 2017 Top 10 Listesinde görüşmek üzere herkese mutlu günler dileriz…