PAYLAŞ

UP! Gun Metal Bracelet: Son 100 yılda moda alanında gerçekleşen ilerlemeler insanların giyim kuşamına daha çok dikkat etmesine olanak sağladı. Sadece alt ve üst kıyafetler değil ayakkabılardan fularlara, bilekliklerden şapkalara kadar her tür aksesuar da modanın bir parçası oldu.

Bütün aksesuar kıyafetler birbiri ile kombinleniyor, insanın boydan boya daha şık görünmesini sağlıyor. Yüzyıllardan beri süregelen takı takma alışkanlığı son dönemlerde daha şık aksesuar ve takıların üretilmesi ile insanlarda modaya yönelik bir albeni oluşmasına yol açtı. Artık en güzel bileklikler, en güzel kolyeler insanların üzerinde kıyafetleri ile ayrılmaz bir bütün oluşturuyor.

UP! Bilezikler
UP! Gun Metal Bilezik

Harika Tasarımlı Bileklikler

Bileklikler kollarda en hoş duran aksesuardır. Hem erkek hem bayan tarafından kullanılabilen bileklikler, bileklerde sade ve abartısız bir görüntü oluşturuyor.

Güzel ve kaliteli bir bileklik bulmak artık çok kolay. Kollarınızı şık bileklikler ile süslemek istiyorsanız farklı model ve renk seçeneği ile UP! Gun Metal Bracelet bilekliklere adresimizden ulaşabilirsiniz.

Üç tür modelden zevkinize hitap edeni seçebilirsiniz. UP! Gun Metal Bracelet, UP! Rose Bracelet, UP! Gold Bracelet modelleri ile her insanın tenine uyum sağlayan bileklikler aksesuar denilince ilk akla gelenlerdendir. Metal rengi ile UP! Gun Metal Bracelet bileklik uzun kollu üst giyim kıyafetlerin altından ya da üstünden giyilebilir. Her kıyafet ile uyum sağlar.

UP! Rose Bracelet bileklik ise gül renginden hoşlanan kişiler için mükemmel bir tercih olacaktır. Diğer bilek modeli UP! Gold Bracelet ise altın rengi olması sebebi ile altın yüzük ve kolyeleriniz için vazgeçilmez bir aksesuar olacaktır. 3 model bileklikten istediğinizi tercih ederek düğün, nişan ya da özel davetlerde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz kişisel bir notu seçtiğiniz bilekliğe harf olarak işleyebiliriz. Özenle ve kusursuz bir şekilde üretilen bilekliklerimiz siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

UP! Gun Metal Bracelet Bilekliklerin Fiyatları

İnternet sitemizden sipariş edebileceğiniz UP! Gun Metal Bracelet ve diğer modeller bütçenize çok uygun ürünlerdir. Ayrıca peşin fiyatına 6 takside kadar varan taksit imkanı ile ödeme kolaylığı fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Bu muhteşem bilekliklere çeşitli fırsatlar ile sahip olmak isterseniz hemen giriş yaparak sipariş verebilirsiniz.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!