PAYLAŞ

Gündelik hayatımızda kullandığımız kıyafet, ayakkabı, çanta, aksesuar, bilgisayar, cep telefonu gibi birçok materyal kişilik ve karakterimize dair ipuçları taşır. İnsanlık tarihi boyunca özellikle gelişimin hüküm sürdüğü yıllardan bu yana tek tip olmaktan kaçınılmaktadır. Örneğin bir örnek giyinmek günümüzde yalnızca iş hayatında kurumsallığı yansıtmak amacıyla tercih edilirken, moda parçaları dahi kişiler kendilerince farklı dokunuşlarla kullanmayı tercih ediyor. Bu anlamda kişiye özel ya da kolaylıkla kişiye özel hale gelebilecek ürünler daha fazla ön plana çıkıyor.

Günümüzde talep kişiye özel ürünlerden yana olması sebebiyle neredeyse tüm sektörler bu anlamda kendini geliştiriyor. Bunun yanında birçok marka kişiye özel amaçla ortaya çıktı. Bu anlamda aksesuarda ruhunuzu yansıtmak üzere kullanabileceğiniz up saat modelleriyle farkınızı ortaya koymak oldukça kolay. Alışılagelmiş klasik saat modeli görünümünden farklı tasarımıyla bambaşka bir çizgi yakalayan dijital saatin öncüsü ’ Up Watch’, aynı zamanda ruhunuzu yansıtabilmeniz içinde sizlere birbirinden faklı özellikler sunuyor.

14910470_1155848814506545_6052646120294295720_n

Ruhunuzu yansıtmak, kendinize özel bir kullanım sağlamak için Up Watch sizlere hangi özellikleri sunar? Birlikte inceleyelim.

14910501_1155771401180953_8259608454658827564_n

Öncelikle Up Watch saat modellerinde tasarım başlı başına klasik saat modellerinden oldukça farklıdır. Her hangi bir up saat modelini kullanıyor olmanız başlı başına farklılığı yakalamanızı sağlar. Bunun yanı sıra aynalı ekranı ya da çelik kasa üzerine kişiye özel isim ve sembol yazımıyla özel olmak konusunda sizi bir adım önde tutar. Son olarak Up Watch modellerinin tamamında kadran, çelik kasa ve silikon kayışta birbirinden farklı binlerce renk ve model bulunmaktadır. Bu çeşitliliğin içinden size uygun olanı seçerek; tarzınıza ve hayatınıza ruhunuzu yansıtacak aksesuar dokunuşunu yapabilirsiniz. Bu anlamda Upgrade modellerinde takılıp çıkarılabilir kayış seçeneğiyle işiniz çok daha kolay olacak. Sade, zarif, spor, şık, canlı, göze çarpan, naif ruhunuzda hangisi varsa buna uygun renk ya da modele uygun bir Up bulabilirsiniz.

Siz de ruhunuzu yansıtacak özel mi özel aksesuar seçiminde Up Watch saat modellerini incelemek için; tık tık