Ana sayfa Aksesuar UP Wallet

UP Wallet

1341
0
PAYLAŞ

UP Wallet

Gündelik hayatta en fazla kullanılan malzemeler arasında cüzdanlar gelir. Özellikle şık ve güzel bir tasarıma sahip olan cüzdanlar birçok alanda insanların kullandıkları bir malzeme olarak ön plana çıkar. Bu bakımdan çeşitli özelliklere sahip Up Wallet ürünleri tam bir kullanım dostu olarak ortaya çıkar.

Bunun yanı sıra insanların kredi kartlarını, paralarını, kart vizitlerini kolay ve güvenli bir şekilde taşımalarını sağlayan bu cüzdanlar kendi içerisinde kalite durumlarına, tasarımlarına ve özelliklerine göre kategorilere ayrılırlar.

up cüzdan

Ürünün Genel Özellikleri

Kullanım alanlarının incelenmesi neticesinde bayanların cüzdanları kullandıkları alanların kendi içerisinde farklı noktalar halinde düzenlendiği tespit edilmiştir. Özellikle ürün tamamen deri bir ürün olmasından dolayı kullanışlı bir ürün olarak ön plana çıkar. Bunun yanı sıra ürün tamamen %100 deri malzemesi ile kaplıdır. Deri kalitesi olarak yapılan incelemelerde tamamen 1. sınıf bir deri kalitesine sahip olduğu tespit edilmiştir. Alanında uzman olan ustalar tarafından tamamen özel bir işçilik ürünü olarak hazırlanmıştır. Hazırlanma noktasında özenli ve detaylı bir işçilik yansıtılmıştır.

up cüzdan modelleri

  • %100 Hakiki Deri Bayan Cüzdan
  • 1.sınıf hakiki deriden üretilmiştir.
  • Deri imalatı konusunda uzman ustaların el işçiliği ile üretilmiştir.

Ürün Özellikleri:

  • 1 Adet Fermuarlı Bölme (Bozuk para vb.)
  • 8 Adet Kredi Kartı Bölmesi
  • 2 Adet Kağıt Para Bölümü
  • Kartlık/Cüzdan En: 19,5 cm –  Boy:10 cm – Derinlik: 2,5 cm

Ürün İç Özellikleri

Bayanlar tarafından satın alınabilecek bu cüzdan türü kendi içerisinde farklı kategoriler halinde düzenlenmiştir. Tamamen ihtiyaçları tümüyle karşılamayı hedefleyen bu cüzdan deri malzemeden üretilmiştir. Üretiminden ve kullanılan malzemeden dolayı tamamen bir koruma sağlar. Ürün fermuarlı bir ürün olmasından dolayı şık ve zarif bir görüntü sunar. Cüzdan içinde tam 8 adet farklı kredi kartı bölmesi bulunur. Bu bölmelerin yanı sıra 2 adette kağıt paraların konulması için ayrı bir bölme yapılmıştır.

Renk Çeşitliliği ve Kalitesi

İnsanlar tarafından tercih edilen Up Wallet modeli bayan cüzdanları kendi içerisinde farklı renkler ile birlikte kullanılabilir. Özellikle bu noktada cüzdanlar farklı renkler ile üretilmiştir. Üretim sonrasında ise satın alınmak için ön planda olur. Ürünün temin edildikten sonra ömür boyu kullanılabileceği kalitesinden anlaşılmıştır.

Sizlerde bu güzel ürüne sahip olmak için tıklayın.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!