PAYLAŞ

UP WATCH’IN PARLAYAN YILDIZI UP JEWEL

Saatler hayatımızdaki vazgeçilmez aksesuarlarımızdır. Ne tarz giyinmeyi seversek sevelim onları yanımızdan ayırmayız. Saatler, sadece zaman bildiren bir eşya değil aynı zamanda giyiminizi bir bütün haline getiren en güzel tamamlayıcıdır.

Günümüzde teknolojik gelişmelerin artmasıyla beraber saat sektörü de büyük gelişme göstermiştir. Bu bağlamda akıllı ve Led saatler piyasaya sunulmuş, kullanıcılarca büyük ilgi görmüştür. Bunların diğer saatlere göre sahip oldukları artı özellikler onları bir numaralı tercih haline getirmiştir.

Alanının en iyisi olan Up Watch birçok saat tercihini kullanıcılarına sunar. Up Watch serileri, saat koleksiyonlarındaki çeşitlilikle geniş kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Ayrıca Up Watch serisinin en yenilerinden olan Up Watch Jewel, satışa sunulmasıyla bütün dikkatleri üstüne çekmiştir. Elmas ışıltısı ve deri kordonuyla diğer Up Watch saatlerden ayrılan Up jewel, yeniliklerin adresi olan Up Watch tarafından özel olarak tasarlanmıştır.

up watch jewelUp jewel, elmas tozlarıyla kaplanmış tasarımıyla göz alıcı mücevherleri tahtından ettirecek bir özelliğe sahiptir. Ayrıca 42 mm olan kadran genişliği ile kullanım kolaylığı sağlarken kadran çevresi ve saat kordonundaki elmas tozlarının ışıltısından gözünüzü alamayacaksınız. Bunların dışında Up Jewel, sahip olduğu dokunmatik ekran teknolojisiyle ve deri kordon tasarımıyla asil bir görünüme bürünmüştür.

Up jewelin kordonunda bulunan elmas ışıltısı ve deri kordon farklılığının yanı sıra iki farklı boyutta tercih edilebilmesi de dikkat çekici. Kendi tercihinize göre kısa ya da uzun deri kordon seçilebilmekte. Bunun yanı sıra farklı renkteki saat kordonlarını, ekstradan bulundurup farklı kullanımlar oluşturabilirsiniz. Çünkü Up Watch serilerinin hepsinde yer alan kolay kordon değiştirebilme özelliğiyle, istediğiniz kordonu istediğiniz zaman takıp çıkarmak mümkündür. Ayrıca deri yerine, silikon kordon seçenekleri de tercihler arasında bulunmaktadır. İstediğiniz tüm saat kordonu tercihleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

up watch jewelTüm Up Watch saatlerinde bulunan kişileştirme özelliği de Up Jewel de yer almakta. Bu özellik sayesinde isterseniz isminizi ya da istediğiniz bir yazıyı saatinize yansıtabilirsiniz. Kişileştirme yazıları hem saat ekranına hem de saat çerçevesine uygulanabilmektedir. Kişileştirme işleminin şekillenmesi ise tamamen kullanıcının zevk ve isteklerine bağlıdır. Ayrıca kişileştirme özelliğini hediye aldığınız bir Up Watch üzerinde uygulatabilir ve hediyenizi unutulmaz hale getirebilirsiniz. Böylece hediyenizi özgün bir hale getirebilirsiniz.

up watch jewelDiğer Up Watch saatlerde olduğu gibi Up Jewelde de erkek ya da kadın kullanım ayrımı yapılmamaktadır. İsteyen herkes bu şık saatleri kullanabilir. Up Watch Jewellin sahip olduğu tüm bu özelliklerin yanı sıra saat renkleri Gold, Rose, Silver ve Black olarak belirlenmiştir. Bu renk tercihleri arasından istediğiniz Up Jeweli seçebilir, kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Up Jewel ister resmi ister spor olsun her tercihe uyum sağlayacaktır. Up Watch’ın parlayan yıldızı, Up Jewelle tanışmak için zaman kaybetmeden sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!