PAYLAŞ

Sosyal medyanın hayatlarımıza dahil ettiği fenomenler kullanıcılar tarafından daimi izleniyor. Hayatları, düşünceleri ve tabi ki giyim stilleriyle büyük yankı uyandıran fenomenler, bir çok kitleyi beraberlerinde sürüklüyor.
Yeni trendleri yakalamak ve kullanıcılara hızla sunmak fenomenlerin en belirgin özelliği diyebiliriz. Diğer kullanıcılardan önce farkedebilmek, daha hızlı dile getirmek veya göstermek kişileri fenomen yapan ilk kural. Bu nedenle kol saatlerinde yeni trend “UP Watch‘suz fenomen mi olur? ” diyoruz.

up_fenomen3-300x300-1
Pucca
‘Pucca’ olarak tanıdığımız Selen Işık, Marilyn Monroe portleriyle yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekti. Anlatımındaki mizah ve açıklık ile kullanıcılara samimiyeti tattıran Pucca tarzıyla da büyük bir kitlenin beğenisini kazandı. Modayı yakından takip eden Pucca’nın saat seçimi de tabi ki; UP Watch oldu. Pucca tercih ettiği gold kasa ve siyah silikon kordonlu UP Watch saatini sıkça kullanıyor.

 

 

 

 

nihan
Niyans
‘Niyans’ olarak yakından tanıdığımız fenomenin gerçek ismi Nihan Çumralıgil’dir. Nihan’nın en belirgin özelliği ise moda, estetik ve tasarım konularına olan ilgisidir. Zevkli tercihleri ve trendleri yakından takip etmesiyle bilen fenomen kullanıcılar için yeni bir ikon oldu. Blogunda paylaştığı öneriler ile kullanıcıları fetheden Niyans, saat tercihini de Up Watch‘dan yana yaptı. Saat tercihini renkli bir fotoğrafla kullanıcılarına sundu.