PAYLAŞ
cocuk saat

Çocuklarının güvenliği konusunda endişe eden ebeveynler yeni çözüm arayışındalar. Mahallede herkesin birbirini tanıdığı, kötü niyetli insanların anında deşifre olduğu zamanlar oldukça geride kaldı. Hele bir de İstanbul, Ankara gibi kozmopolitan bir şehirde yaşıyorsanız çocuklarınız ile ilgili endişeleriniz çok daha üst seviyeye ulaşabilir. Ta ki… Upwatch çocuk saatleri ve özellikleri yazımızı okuyana kadar!

‘Sadece bir saat ile mi içim rahatlayacak?’ diye düşünüyor olabilirsiniz. Bilinçli ebeveynler olarak bu soruyu sormanız gayet doğal. Size hak veriyoruz. Ama biz de diyoruz ki bu yazının tamamını okuduktan sonra saat kavramınız tamamen değişecek. Sadece bir saat ile çocuğunuza dair tüm güvenlik önlemlerini alabileceksiniz. Adeta çocuğunuzun yanına 24 saat hizmette bulunan bir güvenlik personeli almışçasına sizi rahat ettirebilir. Nasıl mı? Aklınıza dahi gelemeyecek kadar sıkı önlemler ile donatılmış olan akıllı ve yazılımlı Upwatch çocuk kol saatleri seçeneği ile!

Upwatch GPS Özellikli Çocuk Saatleri

Upwatch çocuk saatleri ve özellikleri konusunu şöyle özetleyebiliriz. Konum bilgisi özelliği ile çocuğunuzun anlık olarak nerede bulunduğunu bilebilirsiniz. Hatta okul servis aracının hangi güzergahı kullandığını bile tespit edebilirsiniz. Ve yine konum bilgisi yazılımı ile güvenli alan oluşturabilir ve bu alanın dışına çocuğunuzun çıkması durumunda sinyal ile bilgilendirilebilirsiniz. Çocuğunuz ile dilediğiniz an bu saat ile sesli görüşme sağlayabilirsiniz. Telefonunuzun dahi çekmediği, baz istasyonlarının yetersiz kaldığı bir bölgede mi bulunuyorsunuz? Ona da çözüm hazır. Sesli veya yazılı mesajlaşma ile çocuğunuza bu saat aracılığı ile ileti gönderebiliyorsunuz. Çocuğunuz baz istasyonunun mevcut olduğu alana ilk geçtiğinde anında mesajınız iletiliyor.

En kötü durumu düşünerek programlanan saatlerin içeriğinde acil durum için üç adet telefon numarası ekleme bulunuyor. Olası acil bir durumda çocuğunuz sadece tek bir kılama ile artarda bu üç telefon numarasını arayabiliyor ve hatta bu numaralara erişim sağlayarak çocuğunuzun konum bilgisi dahi gönderilebiliyor.

Upwatch Akıllı Çocuk Saatleri

Teknolojinin geldiği son noktalardan bir tanesi de Upwatch akıllı çocuk saatleri! Size yazımızın başında da dediğimiz gibi sıradan bir kol saatinin çok ama çok ötesinde.  Upwatch çocuk saatleri ve özellikleri yazımızı okuduktan sonra neden bu akıllı saatlerin adeta bir güvenlik personeli gibi çalıştığını çok daha net anlayacak ve bu kadar özelliğin olmasına sizler de şaşıracaksınız.

Konumuz ile ilgili önemli bir hatırlatmadan bahsetmeden geçmek istemiyoruz. Günümüzde oldukça popüler olan akıllı saatleri satın alırken satıcı bilgilerini iyi araştırmalısınız. Satıcının size; satış sonrasında kurulum, teknik destek hizmeti, üreticiye ulaşabilme imkanı, kurumların sürekliliği, piyasa bulunabilirlik, ürünlerin dayanıklılık süreleri, saat uygulamalarının kalitesi, güvenliği ve özgünlüğü ve yazılımların yeni güncellemeleri cihaz üzerine dahil edilebilirliği gibi konularda tam destek sunabilmesini beklemeniz gerekiyor. Tüm bunların hepsini bulabileceğiniz UpWatch online mağazamız ile içiniz her daim rahat olsun.