PAYLAŞ

Türkiye’nin en renkli lifestyle mağazası Upwatch, unisex dijital kol saatlerini sizlerin huzuruna sunmaktan mutluluk duyuyor!

  • Siz kullanıcılarına sonsuz seçim hakkı tanıyan Upwatch, led kategorisindeki Led, Gold, Mini Gold ve Go kategorisindeki modelleriyle kolunuza şıklık, size enerji katmayı hedefliyor.

mavi led saat

  • Led kategorisindeki modelleri, enerjik ve hayat dolu fosforlu renkleri ile spor kıyafetlerinizi tamamlayacak olan Upwatch, sizlere, siyah, mor, mavi, turuncu, yeşil, pembe, turkuaz, kırmızı, beyaz, gri, kahverengi, leopar, altın ve sarı renk ve desenlerini hem kordon, hem çerçeve, hem de kasa için seçim hakkı tanıyarak sonsuz varyasyonlarda seçim hakkı sunmuş oluyor.

UPWATCH-WHITE-LED-resim-449

  • Upwatch, Touch kategorisindeki modellerin sofistike tasarımları ile kollarınıza zarif bir görünüm hakkı sunuyor. Çerçevelerindeki altın, siyah, rose gold ve silver seçenekleri kadınlara diledikleri takılarla kombinleme imkanı sunarken, erkeklere ise kamuflaj desenleri yanındaki enerjik renkleri ile sportif bir görünüm hakkı tanıyor.

upwatch touch

  • Touch Slim kategorisinde Steel modellerindeki kordon tasarımı sizi zarafetin doruklarına çıkarırken, kordonundaki silver, gold ve rose gold renk seçenekleriyle dilediğiniz kıyafetle kombinleme imkanı sunuyor. Ayrıca sizlere Touch Slim kategorisinde yer alan tüm modellerin çerçevelerini dilediğiniz renkte seçebilme özgürlüğü sunan Upwatch, silver, gold ve rose gold seçenekleriyle şıklığınızı tamamlayacak ilk öge oluyor.

touch slim

  • Upgrade kategorisinde yer alan siyah ve beyaz üzerine silver, gold, rose gold çerçeve tasarımının yanında, Upwatch bebe mavisi ve pembesinin iç ısıtan renklerini kollarınızda taşımanızı sağlıyor. Leopar, kamuflaj ve fosforlu renk ve desen seçeneklerinin dilediğiniz renkteki çerçevelerle kombinlenmiş versiyonları web sitemizde ve mağazalarımızda sizleri bekliyor.

upgrade

  • Round kategorisinde ise kare modellerin dışına çıkarak alışıldık yuvarlak kasalı saat görünümünü kollarınıza taşımayı hedefleyen Upwatch, farklı renk ve desenlerindeki düz kordonların yanında siyah, silver, gold ve rose gold metalik kordon tasarımlarıyla size bir saatin sunabileceğinden fazlasını sunmayı amaçlıyor.

round

  • Edge kategorisinde yer alan sekizgen kasalı farklı renk ve desenli modellerinin yanında, 42 ve 33 mm. seçenekleriyle Upwatch sizlere, saatinizi dilediğiniz gibi özelleştirme imkanı sunuyor.

edge

  • Blackpearls kategorisindeki simsiyah saat modelleriyle Upwatch, siyahtan vazgeçemeyenler için eşsiz bir kıyafet tamamlayıcı olmayı hedefliyor.