PAYLAŞ

Aynı Renk Kordonlardan sıkıldınız mı? UPGRADE tam size göre onlarca kordon arasından dilediğinizi kullanabilir ve saatinizi farklı stillerde tercih edebilirsiniz. Üstelik bunu yapmak için saatçi aramanıza da gerek yok. Upgrade modellerinde kordon değişmek oldukça basit ve pratik.

UPGRADE Ürün Özellikleri

  • 40mm Kadran Genişliği
  • Özel Kaplama Çelik Kasa
  • Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  • Lityum Pil
  • Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

Oldukça ince ve şık tasarıma sahip olan Upgrade modeli 40mm kadran genişliğine sahiptir. Lityum pili sayesinde uzun süre pil değişmeden kullanabilirsiniz.

Kayışlarının kolaylıkla değiştirebilir olması ve renk çeşitliliği sayesinde farklı kombinler ile birlikte kullanabilirsiniz.

Kadranı özel dokunmatik sistemi ile çalıştığından siz sadece istediğinizde ekrana dokunarak saatin kaç olduğuna bakabilirsiniz. Bu sayede saatiniz daha şık görünmektedir.

Kişiselleştirme özelliği sayesinde sevdiklerinize anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Genelde sevgililerin tercih ettiği ve çift saati şeklinde de tercih edilebilen Ugrade modelleri 5 farklı kadran modeline sahiptir. Almış olduğunuz kadranı farklı kayışlar ile kullanabilirsiniz.

Sizlerde bu özel saate sahip olmak ve hemen alışverişe başlamak için tıklayın.