X Watch, UP! Güvencesiyle!

1962
0
PAYLAŞ

X Watch, UP Güvencesiyle!

Upwatch unutulmaz yenilikçi ürünleriyle siz değerli saat tutkunlarını şaşkına çevirmeye devam ediyor. Teknolojide güvenin yegane adresi Upwatch, saat tutkunları adına X Watch saatiyle huzurunuzda…

Yerli saat markası olan “indirimsiz”, “sabit fiyat” politikasıyla yıllardır alanında bir numara olan firmamız yeni girişimiyle XWATCH’un Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır.

Sizlerde en güzel X Watch modellerine UP! güvencesiyle sahip olabileceksiniz.

X Watch klasik saat görüntüsünün arkasında kendine has bir görünüm barındırmaktadır. Upwatch güvencesiyle karşı karşıyasınız. Almış olduğunuz X Watch saatinde her hangi bir sorunla karşı karşıya gelmezsiniz.

X Watch özellikleri

  • 40mm
  • Çelik Kasa
  • Miyota 2036 Mekanizma
  • 5 ATM Su Geçirmezlik
  • Hasır Çelik Kordon

Çelik bir kasaya sahip olma özelliği ne kadar dayanıklı bir saat olduğunu göstermektedir. Ayrıca 40 mm çapında olması görünüş açısından estetik olmakla birlikte bakarken gözlerinizi yormayacak bir sisteme sahiptir.

Miyota 2036 Mekanizmasına sahip olması X Watch saatinin en önemli özelliklerinden birisidir. Bu mekanizmada her hangi bir problemle karşılaşmazsınız. Ayrıca ürünümüzün her ne koşulda olursa olsun 2 yıllık bir garanti süresi vardır.

Almış olduğunuz X Watch modelini sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. İster kendinizi isterseniz de hediye aldığınız kişileri fazlasıyla mutlu edebilirsiniz. Hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu etmek işte bu kadar kolay…

Hasır çelik kordon özelliğine sahip olan X Watch saatinde paslanma veya bozulma kesinlikle meydana gelmez. Gelmesi dahilinde size sağlamış olduğumuz garanti imkanıyla ve UP! güvencesiyle sizlere unutamayacağınız bir hizmet sunmaktayız.

X Watch ile zamanı tam kalbinden yakalayın.

Ürünü yakından incelemek ve satın alma seçeneklerine göz atmak için hemen tık tık.