PAYLAŞ

X WATCH

Teknolojinin gelişmesiyle kullanıcılara her alanda daha fazla tercih sunulmuş ve bu doğrultuda alternatifler artmıştır. Artan özelliklerin çoğu hayatımızı kolaylaştırırken takibi ise zorlaşmıştır. Ancak teknolojik gelişmelere uyum sağlayan ve sürekli yenilenen markalar takibi kolaylaştırmakta.

Sadece internet aracıyla ve sosyal medyadan takip yaparak birçok yeni teknolojik eşyadan haberdar olabilirsiniz. Böylece yapılan bildirilerle istediğiniz ürünün en yenilerini tüm özellikleriyle görebilirsiniz. Bu teknolojik ürünler sizin isteğinize göre çeşitlilik göstermekte. Bunlar TV, telefon, laptop ya da saat gibi birçok teknolojisi hızlı gelişen ürün olabilir.

 

 

resizetKoleksiyonlarımıza sürekli yeni ürünleri ekleyerek kısa sürede en yeni teknolojik saatleri ve tasarımları Up Watch internet sitesi ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden paylaşıyoruz. Sizlerde bizi takip ederek en yeni modellere ilk siz sahip olabilirsiniz.

xwatchgoldÖncelikle çoğu dokunmatik saatin aksine X Watch’ın kadran kısmı yuvarlak ve 40 mm genişliğine sahip. Bu geniş saat kadranı oldukça kullanışlı dizayn edilmiş.

xwatchchocolateX Watch için tam 5 ayrı tercih olanağı kullanıcıya sunuluyor. Bunlar: Rose Gold, Gold, Silver, Chocolate ve Gun Metal. Bu çeşitler incelendiği zaman görülüyor ki en çok beğenilen renkler fazlasıyla X Watch serisinde yer alıyor. X Watch Rose Gold her giyim tercihine uyan şık bir görünüme sahipken sadece altın tasarımlardan hoşlananlar için Gold tercih de unutulmamış. X Gun Metal ve X Silver ise daha çok metalik renkten hoşlananlara hitap diyor. Size önerimiz metalik rengi daha gümüşe yakın bir parlaklıkta görmek izliyorsanız X Watch Silver’i tercih edin.

 

X Watch modelindeki bir diğer değişiklik ise hasır görünümdeki kordon. Bu hasır çelik kordon, hasır görünümün sağlam ve kullanışlı çelik kordonla birleşmesiyle yine farklılık yaratmış.

xwatchgunmetalAyrıca kordon, kadran ve çerçeveye uyumlu olarak seçilmiş bir tasarımına sahip. Bunların yanı sıra X Watch birçok yapısal özelliğe de sahip. Bunların en başında uzun yıllar kullanım sağlayacak Miyota 2036 mekanizmadaki kaliteli yapı. Ayrıca 5 ATM su geçirmezlik özelliği X Watch’ı daha kullanışlı kılıyor.

xwatchsilver

 

X Watch’ı sizde edinmek ve kullanım tecrübesi yaşamak isterseniz tıklamanız yeterli olacaktır.

UP! XWATCH’un Türkiye Distribütörüdür.