PAYLAŞ

Zarif Tasarımın En Güzel Şekli UPWatch Round

Teknoloji adına çocukluğumuzda hayalini kurduğumuz her şey bir bir hayata geçiyor. Sürekli gelişen teknoloji çağında akışa ayak uydurmak oldukça güçken yaşanan bu gelişmeler, sağladığı kolaylıklarıyla hepimizi şaşkına çevirmekte. Bu kapsamda önceleri sadece yeni nesil gençlere hitap eden dokunmatik saatler, artık orta yaş ve üzeri tarafından da ilgi görüyor. Yenilikleri ve trendleri adım adım takip eden bu teknoloji kaynağı saatler, hedef kitlesine çoktan ulaşmış görünüyor.

ROUND Gold & BlueDokunmatik saatler, saat işlevinin yanı sıra birçok özelliği de içerisinde barındırmasıyla tercih sebebi. Bunların arasında akıllı telefonlarla uyumlu olanlar bulunurken telefonlardan bağımsız çalışan modellerde bulunmaktadır. Ayrıca bu saatler sportif faaliyette bulunan kullanıcıların performans ölçümlemelerinde yardımcı olur. Bu özellik kaç kalori yaktığınızı, ne kadar yürüyüş yaptığınızı size bilgi olarak aktarmakta.

Bayanların Vazgeçilmez Tutkusu

Bu özelliklerin tümünü ve daha fazlasını içerisinde barındıran Up Watch saat serisi ise 2009 yılında Türkiye de satışa sunulmaya başlamıştır. Bu seriden biri olan Up Watch Round ise yuvarlak dokunmatik kadranı ile diğer dokunmatik saatlerin aksine zarif ve ince bir yapıya sahiptir. Bu özelliğiyle diğer dokunmatik saatlerden ayrılan Watch Round, dokunmatik saatlerin kaba görüntüde olduğu söylemini de boşa çıkarmıştır.

ROUND Silver & LeopardRound serisi Matte Gold, Matte Rose Gold, Round Black, Round Sılver kategorileriyle kullanıcıya birçok tercih seçeneğine sunmuştur. Bu seçenekler, saat kadranı çevresinin rengini belirler. Böylelikle farklı tarz alternatiflerini müşteriyle buluşturmuş olur. Round serisi zarif olduğu kadar hafif bir tasarıma da sahiptir.

Böylece daha kullanışlıdır ve kolunuzda yokmuş hissi verir. Ayrıca Up Watch Round, her renk saat kordonu seçeneğine de sahip. Özellikle leopar desenli silikon kordonlar en dikkat çekenlerden. Bu kordon tercihi Raundun sadece spor tercihlerde kullanılmadığını aynı zamanda şık giyim tarzlarına da hitap ettiğini kanıtlar nitelikte.

İstenildiği takdirde değişik renk seçeneklerindeki silikon kordonlardan temin edilerek farklı tarzlardaki kıyafetlerinize uyum sağlanabilir. Saatin kordon uzunluğu ise her bileğe uygun ve ayarlanabilirdir. Saatin kordonunu değiştirmek için klipsini geriye doğru iterek kayışı çekmek yeterlidir. Aynı şekilde istediğiniz kordon tekrar yerine monte edilebilir. Up Watch saatler genel olarak, unisex özellikte olmakla birlikte zarif tasarımı nedeniyle Round serisi, bayanlar tarafından tercih edilmektedir.

ROUND Gold & GreenBu tasarım özelikle büyük tasarımlardan hoşlanmayan ve sade tercihlerden yana olanlar için de oldukça kullanışlı. Ayrıca Up Watch saatlerde bulunan kişileştirme özelliği bu seride de düşünülmüş. Saat kadranına isteğe göre kişileştirme yazıları eklenebilir.

Sizlerde bu güzel ürüne sahip olmak için hemen tıklayın.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!